Blog
Zaginieni Przed Laty

Krótka historia zaginięcia… Gdzie jest Stanisław Napłoszek?

Stanisław Napłoszek Są takie zaginięcia, o których słyszał każdy. Są również takie, o których dawno nie mówi nikt… Nie są “porywające”, bo brak w nich tajemnicy i zwrotów akcji. Człowiek po prostu wychodzi z domu i nigdy więcej nie kontaktuje się z rodziną. Choć całą ich historię można streścić w jednym zdaniu, nie są mniej istotne. W “krótkich historiach” będziemy poruszać te zaginięcia, o których ani nie nagrywa się podcastów, ani nie pisze się zbyt często, bo w internecie natknąć się można jedynie na szczątkowe informacje. Dziś przyjrzymy się sprawie Stanisława Napłoszka. Na jego wizerunek natknęliśmy się w policyjnej bazie osób zaginionych.

Lata w niewiedzy

Stanisław Napłoszek urodził się w 1964 roku, w Jadowie. Do chwili zaginięcia mieszkał w miejscowości Podmyszadła, w województwie mazowieckim. W sierpniu 1987 roku mężczyzna wyjechał do Dąbrowy Górniczej, by tam rozpocząć pracę. Czy dojechał na miejsce – nie wiadomo. Pan Stanisław już nigdy nie skontaktował się z rodziną. Sprawa ta jest dość skomplikowana, bowiem mężczyzna zaginął w 1987 roku, a jego zaginięcie zgłoszono dopiero w 2002 roku.

Stanisław Napłoszek
Zaginiony Stanisław Napłoszek

W linku policyjnym brakuje rysopisu mężczyzny. Nie wiemy też, w co był ubrany w chwili zaginięcia. Dziś, jeżeli Pan Stanisław żyje, ma 57 lat.

Kontakt

Osoby mające informacje o zaginionym, prosimy o kontakt z policją na nr.: 25 674-40-07 do oficera dyżurnego KPP Wołomin tel. 22 776 20 21, lub alarmowe 112 i 997, a także napisać e-mail na adres: oficer.prasowy.wolmin@ksp.policja.gov.pl.

Można napisać również wiadomość prywatną do naszej Redakcji. Oczywiście gwarantujemy anonimowość!

Źródło

http://poszukiwania.policja.waw.pl/

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl