Blog
Zaginieni Przed Laty

Krótka historia zaginięcia… Gdzie jest Katarzyna Lato-Piotrowska?

Katarzyna Lato-Piotrowska Są takie zaginięcia, o których słyszał każdy. Są również takie, o których dawno nie mówi nikt… Nie są “porywające”, bo brak w nich tajemnicy i zwrotów akcji. Człowiek po prostu wychodzi z domu i nigdy więcej nie kontaktuje się z rodziną. Choć całą ich historię można streścić w jednym zdaniu, nie są mniej istotne. W “krótkich historiach” będziemy poruszać te zaginięcia, o których ani nie nagrywa się podcastów, ani nie pisze się zbyt często, bo w Internecie natknąć się można jedynie na szczątkowe informacje. Dziś przyjrzymy się sprawie Katarzyny Lato-Piotrowskiej. Na jej wizerunek natknęliśmy się w policyjnej bazie osób zaginionych.

Wizja jasnowidza

Katarzyna Lato-Piotrowska zaginęła 4 maja 2010 roku, na terenie Kielc. Okoliczności niestety nie są jasne, kobieta najprawdopodobniej wyszła ze swojego domu i już nigdy nie wróciła.

Katarzyna Lato-Piotrowska
Zaginiona Katarzyna Lato-Piotrowska

Jej najbliżsi poprosili o pomoc jasnowidza, który podał fakty z życia zaginionej, o których nie mógł wiedzieć. Zasugerował też, że Pani Katarzyna może przebywać na terenie Niemiec i przemieszczać się wraz z tamtejszymi osobami bezdomnymi. Informacja ta nigdy nie została potwierdzona.

Jedno ze źródeł mówi, że kobieta mogła być widziana w Liverpoolu. Nie wiemy jednak, czy jest to prawda.

Rysopis

Pani Katarzyna miała wówczas 35 lat, 155 cm wzrostu, szczupłą sylwetkę ciała, oczy ciemne, włosy długie, czarne.

Tego dnia miała na sobie kurtkę koloru złoto-brązowego z połyskliwego materiału, spodnie z materiału koloru czarnego, półbuty damskie na obcasie. Wzięła ze sobą czarną torebkę.

Kontakt

Sprawę tę prowadzi KI Komisariat Nr 2 Kielce, 25-372 Kielce, ul. Seminaryjska 12, telefon: (0-41) 349 2310, email: dyzurnykwp@swietokrzyska.policja.gov.pl.

Można również napisać wiadomość prywatną do naszej Redakcji. Oczywiście gwarantujemy anonimowość.

Źródło

https://zaginieni.policja.pl/

https://detektywkielce.pl/zaginieni/

http://szukamy-was.blogspot.com/

Podobne

https://zaginieniprzedlaty.com/

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, odwiedzaj nas częściej!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl