Blog
Zaginieni Przed Laty

Krótka historia zaginięcia… Gdzie jest Anna Maria Świderska?

Anna Maria Świderska Są takie zaginięcia, o których słyszał każdy. Są również takie, o których dawno nie mówi nikt… Nie są “porywające”, bo brak w nich tajemnicy i zwrotów akcji. Człowiek po prostu wychodzi z domu i nigdy więcej nie kontaktuje się z rodziną. Choć całą ich historię można streścić w jednym zdaniu, nie są mniej istotne. W “krótkich historiach” będziemy poruszać te zaginięcia, o których ani nie nagrywa się podcastów, ani nie pisze się zbyt często, bo w internecie natknąć się można jedynie na szczątkowe informacje. Dziś przyjrzymy się sprawie Anny Marii Świderskiej. Na jej wizerunek natknęliśmy się w policyjnej bazie osób zaginionych.

Ostatnia dyskoteka

Anna Maria Świderska zaginęła 21 lipca 2000 roku w Legionowie. Ostatni raz widziano ją na dyskotece. Wiadomo, że wybrała się na nią z koleżanką i trzema kolegami.

Później młodzi mężczyźni zeznali, że odwieźli 19-latkę. Według nich dziewczyna wysiadła około 50 metrów od swojego domu. Na miejsce jednak nigdy nie dotarła. Jej losy pozostają nieznane po dziś dzień…

Anna Maria Świderska
Zaginiona Anna Maria Świderska

Anna Maria Świderska w chwili zaginięcia miała 19 lat, 155 cm wzrostu, sylwetkę szczupłą, włosy długie, ciemne, faliste i piwne oczy. Charakteryzują ją widoczne ubytki w uzębieniu oraz pieprzyk nad lewą brwią.

W dniu zaginięcia ubrana była w jasnoniebieskie dżinsy, czarny półgolf ze srebrnymi wstawkami, czarne zamszowe buty na koturnach i czarną satynową kurtkę z szerokim beżowym pasem na wysokości piersi.

Niewykluczone, że chwilę przed zaginięciem przebywała w centrum Warszawy.

Kontakt

Sprawę prowadzi KPP Legionowo Wydział Kryminalny (KSP), 05-120 Legionowo, ul. Jagiellońska 26B, tel.: 47 724-83-04. Można również napisać wiadomość prywatną do naszej Redakcji. Oczywiście gwarantujemy anonimowość!

Źródło

https://zaginieni.policja.pl/

http://www.zw.com.pl/

 

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl