Blog
Zaginieni Przed Laty

Bliźniaki z Sosnowca

Przenieśmy się dziś do początku lat 90. Polska kryminalistyka znajdowała się wtedy w powijakach, ludzie zostawiali otwarte drzwi na noc, a dzieci radośnie i bez obaw bawiły się na podwórku.

27 marca 1989 roku, osiedle Bór w Sosnowcu. Pod czujnym okiem mamy na placu przed blokiem bawią się czteroletnie bliźnięta – Agnieszka i Przemek Bugno. Rodzice spodziewali się tego dnia wizyty dziadków. Mama na chwilę zostawiła maluchy, by wejść do domu i przygotować herbatę dla gości. Gdy kilka minut później wyjrzała przez okno, dzieci już nie było.

Bugno
Zaginiona Agnieszka Bugno

Poszukiwania

Od razu rozpoczęły się gorączkowe poszukiwania, w których uczestniczyła rodzina, znajomi, sąsiedzi, a także policja. Po dzieciach niestety nie było żadnego śladu. Pojawiały się pogłoski, że w dzień zaginięcia po okolicy jeździł czerwony samochód marki Fiat z dwojgiem nieznanych nikomu mężczyzn w środku. Czy mogli mieć coś wspólnego z zaginięciem dzieci? Do dziś nie znamy odpowiedzi na to pytanie. Wiemy za to, iż po tygodniu poszukiwań, w oddalonym o 20 km zbiorniku wodnym, odnaleziono zwłoki Przemka. Agnieszki nie znaleziono.

Bugno
Bliźniaczy brat zaginionej Agnieszki- Przemek

Agnieszka Bugno

Przypomnijmy, że Agnieszka Bugno w dniu zaginięcia miała 4 latka. Miała ciemnoblond włosy i brązowe oczy, jak wspomina Pani Bożena. Agnieszka miała także małą bliznę na prawej ręce poniżej małego palca.

Czy to możliwe, że dzieci same oddaliły się z placu zabaw i przeszły 20 km? Przy tak szybkiej reakcji rodziny i poszukujących wydaje się to wykluczone. Rodzicie podejrzewają, iż dzieci zostały porwane. Jednak jeśli rzeczywiście ktoś je uprowadził, to dlaczego porywacze pozbyli się chłopca? Czy Agnieszka żyje? Czy jej szczątki są gdzieś ukryte?

Bugno

W tym roku minęło 31 lat od feralnego dnia zaginięcia dzieci.
Czy w końcu przyjdzie moment, w którym dowiemy się, co stało się z Agnieszką? Miejmy nadzieję, że tak!

Zaginiona Agnieszka Bugno

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 2 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl