Blog
Zaginieni Przed Laty

9-letnia Haley przepadła bez śladu. Nigdy nie zgłoszono jej zaginięcia

9-letnia Haley przepadła bez śladu. Nigdy nie zgłoszono jej zaginięcia. Szczątki dziewczynki znaleziono porzucone w lesie Stanowym Van Duzer w Oregonie w grudniu 2020 roku. Kto zamordował dziewczynkę?

Sprawa 9-letniej Haley

Takie sprawy jak ta są przerażające do szpiku kości. Haley zginęła z rąk najbliżej osoby… Z rąk własnej matki, która nosiła ją pod sercem przez 9-miesięcy. Nic nie tłumaczy tak bestialskiego czynu.

Ciało Haley zostało znalezione przez przypadkową osobę 10 grudnia 2020 roku w lesie obok miejsca odpoczynku na H.B. Van Duzer Forrest State Scenic Corridor, trasie jazdy w zachodniej części Oregonu. Na podstawie poziomu rozkładu ciała policja uważała, że dziecko zmarła od 30 do 60 dni przed odkryciem jej szczątków.

Na początku śledczy nie wiedzieli do kogo należą zwłoki. Było dla nich jasne tylko to, że są to szczątki dziecka od 7 do 10 lat. Mundurowi przeszukali bazy osób zaginionych, jednak nikt nie zgłosił zaginięcia dziecka. Wydali do prasy komunikat z apelem o pomoc, publikując wizerunek jak mogła wyglądać za życia dziewczynka. Niestety nikt się nie zgłosił z żadną informacją, że zna, lub widział podobną dziewczynkę jak ta ze zdjęcia.

Zdjęcie ze strony https://www.foxnews.com/us/oregon-mom-girlfriend-arrested-girl-death

Szczątki dziecka zostały wysłane do badań DNA. Podczas dochodzenia policja stanowa w Oregonie współpracowała z National Center for Missing and Exploited Children (NCMEC) i, korzystając z danych DNA, wykluczyła ponad 60 zaginionych dzieci.

Haley Mae Coblentez

Dzięki ogromnemu zaangażowaniu śledczych w 2021 roku udało się ustalić kim była zamordowana dziewczynka. Okazało się, że znalezione w torbie szczątki dziecka należą do 9-letniej Haley Mae Coblentz. Dziewczynka urodziła się w Kolorado i od 2015 roku mieszkała z matką i dziewczyną matki w Oregonie i północno-zachodnim Pacyfiku. Nikt nigdy nie zgłosił zaginięcia 9-latki.

Zdjęcie ze strony https://unidentified-awareness.fandom.com/wiki/Haley_Coblentz

Matka, 29-letnia Shawna Browning i jej partnerka, 34-letnia Lauren Harrison, zostały aresztowane w Detroit w stanie Michigan 30 listopada 2021 roku. Kobiety zostały oskarżone o morderstwo Haley. Grozi im dożywotniego więzienia.

 

Dziadkowie i ojciec zamordowanej 9-latki po tym jak dostali informację, że Haley została zamordowana twierdzili, że od paru lat nie mieli z Haley kontaktu po tym jak jej matka zaczęła często zmieniać miejsce zamieszkania i wdała się w romans z 34-letnią kochanką.

Zdjęcie ze strony https://biic.org.in/news/who-is-haley-mae-coblentz-her-mother-and-her-mothers-girlfriend-accused/

Zeznali, że wielokrotnie próbowali nawiązać kontakt z Shawną, ale niestety im się to nie udało.

Dlaczego mała Haley została zamordowana? Jej matka okazała się istnym potworem, zabiła z zimną krwią swoją własną córeczkę. Na jej bezduszny czyn nie ma usprawiedliwienia. Żadna kara nie będzie odpowiednia do tej bestialskiej zbrodni.

Źródło: Haley Coblentz – Polska | Niezidentyfikowana wiki | Fandom

Córka z Kolorado Haley Mae Coblentz zamordowana; Podejrzany znaleziony? Matka i jej dziewczyna – (hollywoodsmagazine.com)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: Krótka historia zaginięcia… Gdzie jest Izabela Żukowska? (zaginieniprzedlaty.com)

 

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl