Blog
Zaginieni Przed Laty

14-letnia Daria Młynarczyk z Piły zaginęła-10 tysięcy nagrody za informację

14-letnia Daria Młynarczyk z Piły zaginęła-10 tysięcy nagrody za informację

14-letnia Daria Młynarczyk z Piły zaginęła w 1995 roku. Do sprawy wracają policjanci z poznańskiego Archiwum X. 10 tysięcy nagrody za informację dla osoby, która pomoże policjantom rozwikłać tę tajemniczą sprawę.

14-letnia Daria Młynarczyk

Policjanci z poznańskiego Archiwum X wracają do sprawy tajemniczego zaginięcia nastoletniej Darii Młynarczyk. Do zdarzenia doszło wiele lat temu a dokładnie 9 listopada 1995 roku w Pile. W tym roku mija 26 lat, gdy 14-latnia Daria przepadła bez śladu. Mundurowi podejrzewają, że dziewczynka niestety padła ofiarą zabójstwa. W związku z tym Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu wyznaczył 10 tysięcy złotych nagrody dla osoby, która pomoże policjantom rozwikłać tę tajemniczą sprawę sprzed wielu lat.

14-letnia Daria Młynarczyk z Piły zaginęła-10 tysięcy nagrody za informację
Daria Młynarczyk

Daria wyszła z domu przy al. Poznańskiej i poszła do księgarni po podręcznik do nauki języka angielskiego. Tamtego dnia miała być widziana na przystanku autobusowym przy al. Poznańskiej, w rejonie ulicy Polnej w Pile. Do domu jednak nie wróciła. Zaniepokojeni rodzice natychmiast zgłosili zaginięcie córki na policję. Poszukiwania na szeroką skalę rozpoczęły się następnego dnia. Niestety pomimo wielu czynności i intensywnych poszukiwań nie udało się odnaleźć Darii.

 

14-letnia Daria Młynarczyk z Piły zaginęła-10 tysięcy nagrody za informację
Przystanek, na którym była widziana po raz ostatni.

Lata niewiedzy

Daria wśród bliskich uchodziła przede wszystkim za domatorkę. Dziewczynka czas spędzała głównie z rodzicami, a na spotkania z koleżankami trzeba było ją wyciągać siłą. Była skryta, małomówna, nie sprawiała żadnych problemów. Nagle ta spokojna nastolatka ginie bez śladu, a jej losy przez wiele lat pozostają nieznane.

Dla rodziny to straszny czas… Czas bólu i niekończącej się tęsknoty. Gdzie jest zaginiona nastolatka? Co wydarzyło się w dniu zaginięcia te i wiele innych pytań niestety wciąż pozostają bez odpowiedzi. Wierzymy, że za sprawą Archiwum X uda się rozwiązać to tajemnicze zaginięcie.

Jasnowidz

W poszukiwaniach o pomoc został poproszony nawet jasnowidz Krzysztof Jackowski. Jego wizja jest bardzo wstrząsająca. W jego wizji nastoletnia Daria wsiadła do czerwonego busa należącego do znajomego mężczyzny z wąsem, w wieku około 40 lat. Według jasnowidza mężczyzna wywiózł 14-latkę na plac budowy i tam ją zamordował. Następnie zamurował jej zwłoki w fundamentach budynku. Mama zaginionej Darii miała, jak jej się wydawało, proroczy sen. Miał ukazać jej się dawno nieżyjący ojciec, który powiedział tylko, że Daria żyje.

Daria Młynarczyk

Jeśli Daria żyje ma dziś 40-lat. Trzymamy mocno kciuki za rozwiązanie tej sprawy. Bliscy po tak wielu latach rozpaczy zasługują na prawdę, jaka by ona nie była. Kochani prosimy o liczne udostępnienie artykułu, może dotrze on do osób, które mogą mieć jakieś informacje na temat zaginionej Darii Młynarczyk.

14-letnia Daria Młynarczyk z Piły zaginęła-10 tysięcy nagrody za informację
Progresja wiekowa

Informacje należy przekazać oficerom operacyjnym dostępnym pod numerem telefonu 505 087 927. Można również kontaktować się z naszą redakcją. Zaginieni przed laty gwarantują anonimowość.

Źródło:KWP – Policjanci z Archiwum X wracają do sprawy zaginięcia 14-letniej Darii Młynarczyk z Piły – 10 tysięcy nagrody za informację – Aktualności – Policja Wielkopolska

(12) Zaginieni przed laty – posty | Facebook

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl