Blog
Zaginieni Przed Laty

Niewyjaśnione zaginięcie i bezsilność!

Niewyjaśnione zaginięcie i bezsilność! Są takie sytuacje, w których żałujemy, że nie można cofnąć czasu, a bezlitosne wskazówki zegara wciąż uparcie idą do przodu, a nie w tył.

Remigiusz Baczyński. Tajemnicze zaginięcie.

Remigiusz Baczyński. Tajemnicze zaginięcie. Są takie sytuacje, w których żałujemy, że nie można cofnąć czasu, a bezlitosne wskazówki zegara wciąż uparcie idą naprzód, a nie w tył.

Gdzie jest Joanna Zawadzka?

Gdzie jest Joanna Zawadzka? Kikół to niewielka, bo licząca nieco ponad dwa tysiące mieszkańców wieś w województwie kujawsko-pomorskim, leżąca w odległości zaledwie 40 kilometrów od Torunia. Właśnie tam doszło do niewyjaśnionego do dzisiaj tajemniczego zaginięcia młodej, niespełna 20-letniej kobiety.

Marcin Woźniak przepadł jak kamień w wodę. Szukając śladu!

Marcin Woźniak przepadł jak kamień w wodę. Szukając śladu!

Marcin Woźniak przepadł jak kamień w wodę. Młody mężczyzna wyszedł na zajęcia i przepadł bez śladu. Kim byli jego tajemniczy znajomi? Czy mają coś wspólnego z zaginięciem młodego studenta? Jaka jest prawda? Niestety te i inne pytania wciąż pozostają bez odpowiedzi… Szukając śladu!

Anna Dybowska i jej ostatnia podróż pociągiem

Anna Dybowska miała dopiero 21 lat, niedawno ukończyła Studium Medyczne w Łomży. Planowała kształcić się dalej na Akademii Medycznej w Warszawie, tym celu od wielu miesięcy przygotowywała się do trudnych egzaminów wstępnych- chciała zostać farmaceutką i założyć własną aptekę. Na jej drodze jednak stanęli dwaj bandyci, który “świętowali” urodziny w niecodzienny sposób…

Marcin Tchórzewski – co stało się w klubie?

Marcin Tchórzewski widziany był ostatni raz 25 grudnia 2013 roku około północy, gdy wychodził z klubu „Desperado” na toruńskiej starówce. To, co stało się z mężczyzną później, nadal pozostaje tajemnicą. Sprawę komplikuje fakt, że to niejedyne zaginięcie młodego mężczyzny w Toruniu… Czteras „Czwórka”, „Czteras”, „Cztery” – pod takimi pseudonimami znany był w Toruniu zaginiony mężczyzna. […]

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl