Blog
Zaginieni Przed Laty

Marcin Woźniak przepadł jak kamień w wodę. Szukając śladu!

Marcin Woźniak przepadł jak kamień w wodę. Szukając śladu!

Marcin Woźniak przepadł jak kamień w wodę. Młody mężczyzna wyszedł na zajęcia i przepadł bez śladu. Kim byli jego tajemniczy znajomi? Czy mają coś wspólnego z zaginięciem młodego studenta? Jaka jest prawda? Niestety te i inne pytania wciąż pozostają bez odpowiedzi… Szukając śladu!

Marcin Woźniak

Kochani dzisiaj przypominamy Wam o tajemniczym zaginięciu sprzed lat. Zaginięcie Marcina Woźniaka pomimo upływu czasu nadal spędza bliskim sen z powiek. Chociaż minęło 14 długich lat, dla rodziny koszmar wciąż trwa. Wierzymy, że z Waszą pomocą, wspólnymi siłami być może dotrzemy do osób, które mogą coś wiedzieć w tej sprawie i pomogą nam rozwiązać to zagadkowe i tajemnicze zaginięcie młodego studenta.

Marcin Maciej Woźniak mieszkał w Toruniu. 19-letni chłopak spełniał swoje wielkie marzenie, którym były studia na Wydziale Sztuk Pięknych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Marcin miał bardzo dobre relacje z rodzicami i rodzeństwem. Mogłoby się wydawać, że ten radosny chłopak czerpał życie garściami, miał kochającą rodzinę i nie miał problemów. Nic nie wskazywało na to, że w jednej chwili wszystko się zmieni w tej rodzinie, a zamiast radości w ich domu, zagości wielki ból i rozpacz.
6 marca 2007 roku w Toruniu Marcin Woźniak przepadł bez śladu w drodze na zajęcia uniwersyteckie. Do dzisiaj nie wiadomo co się stało z młodym studentem tamtego dnia, gdy przemierzał trasę z domu na Uniwersytet.
Marcin Woźniak przepadł jak kamień w wodę. Szukając śladu!
Marcin Woźniak
Rodzice, starając się odnaleźć syna, dowiedzieli się, że Marcin obracał się w towarzystwie osób niezwiązanych ze studiami, ani też kolegami z liceum. Kim byli ci znajomi? Czy mają coś wspólnego z zaginięciem młodego studenta?

Rysopis:

Marcin Woźniak przepadł jak kamień w wodę. Szukając śladu!
Marcin Woźniak

Marcin w dniu zaginięcia miał 178 cm wzrostu, zielone oczy, ciemne, długie włosy zaczesane na czoło, był szczupłej budowy ciała, miał nos lekko garbaty.

Znakiem szczególnym jest blizna na lewej piersi w postaci dwóch nacięć zbieżnych oraz dwie blizny cięte na lewym barku. W dniu zaginięcia Marcin Woźniak ubrany był w czarną, skórzaną kurtkę, czarną bluzę, niebieskie jeansowe spodnie i brązowo-czarne buty.

Marcin Woźniak przepadł jak kamień w wodę. Szukając śladu!
Zaginiony Marcin Woźniak
Dzisiaj Marcin ma 34 lata.
Marcin Woźniak

Jeśli ktoś z Państwa wie, co stało się z Marcinem Woźniakiem, lub ma informacje o tym, co mogło się stać, prosimy o kontakt z naszą redakcją Zaginieni przed laty.

W tej sprawie można kontaktować się również z jednostką policji prowadzącą poszukiwania:
  • BG Komisariat Toruń – Podgórz, Toruń 87-100ul. Poznańska 127/129
    telefon: (47) 754-24-70
    email: dyzurny-torun-podgorz@bg.policja.gov.pl

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie! Jeśli.

Może zainteresować Cię również: Krótka historia zaginięcia… Gdzie jest Marta Gawrońska? (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl