Blog
Zaginieni Przed Laty

Polka zamordowana w UK

30-letnia Klaudia Sołtys mieszkała ze swoim o 10 lat młodszym partnerem w brytyjskim mieście  Hull. 27 marca 2021 roku została przez niego zamordowana.

Poszukiwana żołnierka ze zdjęcia!

Aktualizacja: Z pomocą internautów udało się ustalić tożsamość kobiety.  Okazało się, że to Maria Barr, córka polskiego pułkownika i wdowa po brytyjskim pilocie polskiego pochodzenia. W chwili wykonania fotografii miała 22 lata.  Odbierała odznaczenie dla swojego poległego męża z rąk króla Jerzego VI.  Prawdopodobnie, po raz drugi wyszła za mąż, za polskiego lotnika.

Ciało Polki znaleziono w walizce w londyńskim hostelu

Najpierw mieszkańcy hostelu Pay And Sleep znajdującym się w Southall w Londynie zaczęli skarżyć się na przykry zapach. Po dwóch tygodniach, 18 grudnia 2020, malarz odnalazł ciało zamknięte w walizce w jednym z pokojów. Zwłoki należały do Polki, 41-letniej Joanny Boruckiej. Co się wydarzyło? Policja odkryła tożsamość kobiety po kilku dniach śledztwa. Joanna Borucka najprawdopodobniej była […]

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl