Blog
Zaginieni Przed Laty

Ciało Polki znaleziono w walizce w londyńskim hostelu

Najpierw mieszkańcy hostelu Pay And Sleep znajdującym się w Southall w Londynie zaczęli skarżyć się na przykry zapach. Po dwóch tygodniach, 18 grudnia 2020, malarz odnalazł ciało zamknięte w walizce w jednym z pokojów. Zwłoki należały do Polki, 41-letniej Joanny Boruckiej.

Co się wydarzyło?

Policja odkryła tożsamość kobiety po kilku dniach śledztwa. Joanna Borucka najprawdopodobniej była widziana ostatni raz 20 listopada 2020 roku. Pomimo tego, że hostel Pay And Sleep wstrzymał działalność, dalej pomieszkiwały tam różne osoby, m.in. denatka razem ze swoim partnerem. Według zeznań sąsiadów zajmowali jeden z pokojów na czwartym piętrze.

W sprawie jeszcze nikogo nie zatrzymano. Chłopak Joanny zniknął, trwają poszukiwania. Sekcja zwłok została przeprowadzona, ale śledczy nie wiedzą na typ etapie, co było przyczyną śmierci. To, co robiła Joanna przed śmiercią, jest na razie tajemnicą i przedmiotem spekulacji.

Mieszkańcy hostelu opisują Joannę jako sympatyczną, miłą dziewczynę. Jeden z nich, Martin, mówił, że znali się z Asią od pięciu lat i byli dobrymi przyjaciółmi:

„Mieliśmy tych samych przyjaciół. Miła dziewczyna, bardzo miła i przyjazna. Bardzo dobra osoba.”

Na YouTube pojawił się film, którego autor twierdzi, że widać na nim zaginioną Joannę i jej partnera:

Co dalej?

W sprawie Joanny Boruckiej jest na razie więcej dziur i niewiadomych, niż faktów. Policja zastanawia się, dlaczego nikt nie zainteresował się kobietą wcześniej i co działo się pomiędzy 20 listopada a 18 grudnia, kiedy odnaleziono ciało. Jaka była przyczyna zbrodni i kto się jej dopuścił? Jaki mógł być motyw? Czekamy na dalszy rozwój śledztwa z nadzieję, że sprawa zostanie jak najszybciej wyjaśniona.

Policja prosi o kontakt wszystkich, którzy mogliby mieć jakiekolwiek informacje o Joannie lub ludziach z jej otoczenia. Jeśli coś wiesz, skontaktuj się z policją pod numerem 101 i podaj numeru sprawy CAD 4319/18DEC. Możesz również skontaktować się z służbami anonimowo, dzwoniąc pod brytyjski numer 0800 555 111. Każda informacja może pomóc w śledztwie.

 

Źródła:

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl