Blog
Zaginieni Przed Laty

31-letnia Polka Marta Ch. została zamordowana w Anglii.

31-letnia Polka Marta Ch. została zamordowana w Anglii. W domu zamordowanej kobiety znajdował się ciężko ranny mężczyzna. Czy to on odpowiada za śmierć Polki? Co wydarzyło się w jej domu?

31-letnia Polka Marta Ch.

Do zdarzenia doszło jesienią 2021 roku. Brytyjska policja dokonała makabrycznego odkrycia w jednym z domów w Kettering w hrabstwie Northamptonshire w Anglii. Znaleziono tam zwłoki 31-letniej Polki, która została zamordowana kilka dni wcześniej przed odnalezieniem jej ciała. Kobieta miała rany kłute od noża. W domu Marty Ch.  znajdował się również ciężko ranny 38-letni mężczyzna, którego po kilku dniach hospitalizacji oskarżono o morderstwo.

 

"<yoastmark

Funkcjonariusze policji musieli użyć siły, by dostać się do wnętrza domu kobiety

— Nasze śledztwo postępuje szybko. Rozmawialiśmy z wieloma osobami i zebraliśmy wiele dowodów, aby odtworzyć ostatnie chwile Marty i okoliczności jej śmierci – powiedział inspektor Pete Long z miejscowej policji. — Specjalnie wyszkoleni funkcjonariusze wspierają jej rodzinę i chcę ich zapewnić, że nad tą sprawą pracuje duży zespół śledczych i że robimy wszystko, co w naszej mocy, aby wymierzyć sprawiedliwość — dodał.

— Chcę teraz zaapelować do każdego, kto był na Wood Street między 22:30 a 23:00 w piątek 15 października, aby się zgłosił, ponieważ może mieć informacje, które mogą nam pomóc — przekazał policjant.

25 października 2021 roku mężczyzna, którego znaleziono rannego w domu zamordowanej kobiety, stanął przed sądem, gdzie sędzia miał mu odczytać oficjalny akt oskarżenia.

Według właściciela lokalnego sklepu Marta Ch. jakiś czas temu rozstała się z mężem Piotrem, ale para ponownie zaczęła się spotykać. To właśnie Piotr jest głównym podejrzanym o morderstwo 31-latki. Z ustaleń śledczych wynika, że parę ostatni raz widziano razem, kiedy wspólnie przyszli do sklepu po alkohol.

Policjanci zwrócili się z apelem o pomoc w ustaleniu przebiegu wydarzeń z kilku ostatnich dni życia 31-latki.

Osoby posiadające informacje mogące pomóc w śledztwie w sprawie morderstwa 31-letniej Marty Ch., proszone są o kontakt pod numerem 101 lub za pośrednictwem Internetu: https://mipp.police.uk/operation/33EM21D81-PO1 w odniesieniu do sprawy o następującym numerze referencyjnym: 106 of 19/10/21.

 

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl