Blog
Zaginieni Przed Laty

Dramat rodziców Pauliny zabitej na Malcie.

Dramat rodziców Pauliny zabitej na Malcie! O śmierci córki dowiedzieli się z mediów. Policja poinformowała ich o tragedii, dopiero gdy Ci opłakiwali już od kilku godzin jej śmierć. Bliscy również nie dostali żadnego wsparcia, pozostali sami z ogromnym cierpieniem.

42-letni obywatel Gruzji próbował zgwałcić dziewczynkę

42-letni obywatel Gruzji próbował zgwałcić dziewczynkę

42-letni obywatel Gruzji zwabił dziewczynkę do sklepu, w którym pracował i tam próbował ją zmusić do czynności seksualnych. Na szczęście nastolatce udało się uciec. Przypominamy również o sprawie zamordowanej Pauliny, gdzie Gruzin dopuścił się do okrutnej zbrodni.

Paulina Z. nie żyje- ciało zaginionej znaleziono w zbiorniku wodnym

Paulina Z. nie żyje- ciało zaginionej znaleziono w zbiorniku wodnym

Paulina Z. nie żyje. Śmierć młodej dziewczyny nadal pozostaje wielką tajemnicą. Dziewczyna wybrała się na ognisko ze znajomymi. Nocą postanowiła wracać do domu, ale nigdy do niego nie dotarła. Podczas poszukiwań znaleziono jej ciało. Leżało w wodzie przy brzegu stawu. Sprawa jest tym bardziej zagadkowa, bo do końca nie wiadomo w jaki sposób, ofiara znalazła […]

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl