Nie lubię Cię więc Cię zabiję

Nie lubię Cię więc Cię zabiję

Nie lubię Cię więc Cię zabiję. Poszlaki wystarczyły. Radosław S. prawomocnie skazany za morderstwo sąsiada. W zakładzie karnym spędzi najbliższe ćwierć wieku.

Krzysztof Madejczyk – rozpaczliwy apel córki

Krzysztof Madejczyk – rozpaczliwy apel córki. Mężczyzna przez 4 lata figurował w bazach jako osoba zaginiona. Policja powiadomiła rodzinę w ostatnich tygodniach czerwca 2022 roku, że w 2018 roku wyłowili z Renu w Düsseldorfie zwłoki zaginionego. Czy do śmierci mężczyzny przyczyniły się osoby trzecie?

Znane są już wyniki DNA zwłok odnalezionych kobiet

Znane są już wyniki DNA zwłok odnalezionych kobiet. Informację o wynikach badań identyfikacyjnych, przeprowadzonych w Zakładzie Medycyny Sądowej w Katowicach przekazał rzecznik Prokuratury Okręgowej w Częstochowie Tomasz Ozimek.

Historia Elizabeth Smart: porwana dziewczynka wróciła do domu

Historia Elizabeth Smart: porwana dziewczynka wróciła do domu

Historia Elizabeth Smart dowodzi, że w poszukiwaniach zaginionych ważna jest wytrwałość. 14-letnia dziewczynka z Salt Lake City (USA) została porwana w 2002 roku. Po 9 miesiącach przetrzymywania przez porywacza została odnaleziona i uwolniona. Choć sama przeżyła koszmar, dziś aktywnie działa na rzecz bezpieczeństwa dzieci.

Przez 45 lat niezidentyfikowana – Jane Doe

Przez 45 lat niezidentyfikowana - Jane Doe

Przez 45 lat niezidentyfikowana. Jane Doe to nazwisko, używane w Stanach Zjednoczonych w celu opisania kobiet nieznanej tożsamości. 2 października 1976 roku w rowie wzdłuż US Route 6 w Illinois znaleziono ciało młodej kobiety. Została postrzelona w tył głowy.

Brutalne morderstwo 12-letniej Muriel Drinkwater w Walii

Brutalne morderstwo 12-letniej Muriel Drinkwater w Walii

Brutalne morderstwo 12-letniej Muriel Drinkwater w Walii. Dziewczynka była najmłodszą z czterech sióstr. Uczęszczała do miejscowego gimnazjum i do szkółki niedzielnej. W przyszłości chciała studiować na uniwersytecie. Dziewczynka bardzo lubiła śpiewać, więc jej głos rozbrzmiewał wszędzie, gdzie tylko się pojawiała.