Blog
Zaginieni Przed Laty

Nie lubię Cię więc Cię zabiję

Nie lubię Cię więc Cię zabiję

Nie lubię Cię więc Cię zabiję. Poszlaki wystarczyły. Radosław S. prawomocnie skazany za morderstwo sąsiada. W zakładzie karnym spędzi najbliższe ćwierć wieku.

Krzysztof Madejczyk – rozpaczliwy apel córki

Krzysztof Madejczyk – rozpaczliwy apel córki. Mężczyzna przez 4 lata figurował w bazach jako osoba zaginiona. Policja powiadomiła rodzinę w ostatnich tygodniach czerwca 2022 roku, że w 2018 roku wyłowili z Renu w Düsseldorfie zwłoki zaginionego. Czy do śmierci mężczyzny przyczyniły się osoby trzecie?

Znane są już wyniki DNA zwłok odnalezionych kobiet

Znane są już wyniki DNA zwłok odnalezionych kobiet. Informację o wynikach badań identyfikacyjnych, przeprowadzonych w Zakładzie Medycyny Sądowej w Katowicach przekazał rzecznik Prokuratury Okręgowej w Częstochowie Tomasz Ozimek.

Historia Elizabeth Smart: porwana dziewczynka wróciła do domu

Historia Elizabeth Smart: porwana dziewczynka wróciła do domu

Historia Elizabeth Smart dowodzi, że w poszukiwaniach zaginionych ważna jest wytrwałość. 14-letnia dziewczynka z Salt Lake City (USA) została porwana w 2002 roku. Po 9 miesiącach przetrzymywania przez porywacza została odnaleziona i uwolniona. Choć sama przeżyła koszmar, dziś aktywnie działa na rzecz bezpieczeństwa dzieci.

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl