Blog
Zaginieni Przed Laty

Znane są już wyniki DNA zwłok odnalezionych kobiet

Znane są już wyniki DNA zwłok odnalezionych kobiet. Informację o wynikach badań identyfikacyjnych, przeprowadzonych w Zakładzie Medycyny Sądowej w Katowicach przekazał rzecznik Prokuratury Okręgowej w Częstochowie Tomasz Ozimek.

Znane są już wyniki DNA zwłok odnalezionych w Romanowie

Kochani w ostatnim czasie każdy z nas żył zaginięciem matki i córki z Częstochowy. Informacja o ich śmierci wstrząsnęła boleśnie wszystkimi ze zdwojoną siłą. Brak słów, łzy, bezsilność, można wyliczać bez końca wszystkie z tych bolesnych uczuć. Mamy tylko nadzieję, że morderca poniesie wysoką karę za tę brutalną zbrodnię, jakiej się dopuścił.

Już jest potwierdzone, że zwłoki znalezione 21 lutego 2022 roku w lesie koło Romanowa w woj. śląskim zakopane na głębokość około metra należą do Aleksandry i jej córki Oliwii z Częstochowy. Potwierdziły to badania DNA, których wyniki w środę otrzymała prokuratura. Kobiety zaginęły 10 lutego 2022 roku, a zarzut zabójstwa usłyszał ich znajomy Krzysztof R. Mężczyzna w dalszym ciągu nie przyznaje się do zbrodni.

-Na podstawie tych badań stwierdzono, że zwłoki ujawnione 21 lutego w kompleksie leśnym w miejscowości Romanów to zwłoki 45-letniej Aleksandry W. i jej 15-letniej córki Oliwii, które zaginęły 10 lutego – powiedział prokurator w wywiadzie z mediami.

Badania DNA były konieczne, ponieważ bliscy Aleksandry i Oliwii z Częstochowy nie byli w stanie uczestniczyć w identyfikacji ciał. Z przeprowadzonej sekcji zwłok wynika, że Oliwia zmarła na skutek uduszeni. Natomiast biegli nie byli w stanie wskazać przyczyny śmierci 45-letniej Aleksandry. Przyczyna jej śmierci ma zostać ustalona w trakcie dodatkowych badań toksykologicznych i histopatologicznych.

Mężczyzna nie współpracuje z policją, a w ubiegłym tygodniu jego obrońca złożył zażalenie na areszt Krzysztofa R. Sąd zajmie się nim w najbliższy poniedziałek.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej w Częstochowie odwołują poszukiwania za zaginioną 45-letnią Aleksandrą W. i jej 15-letnią córką Oliwią W.

Ogromny ból

W imieniu całej redakcji Zaginieni przed laty z ogromnym bólem i łzami bliskim Pani Aleksandry i jej córki składamy najszczersze wyrazy współczucia i łączymy się z nimi w tych trudnych chwilach.

"<yoastmark

 

Śmierć stawia nas w obliczu bezsilności,
która nas obezwładnia i zabiera w nieznane.
A kiedy pojawia się, kradnąc ukochaną osobę,
przeszywa serce bólem i odznacza w nim swoje piętno,
które przypomina nam stale jacy jesteśmy wobec niej bezsilni.
Każdemu z osobna z całego serca dziękujemy za pomoc i ogromne zaangażowanie w tej sprawie.
Śledztwo w sprawie zabójstwa 45-letniej kobiety i jej 15-letniej córki cały czas trwa, które nadzoruje Prokuratura Okręgowa w Częstochowie.

Źródło: Badania potwierdzają: To ciała Aleksandry i Oliwii znaleziono koło Romanowa – RMF 24

klobucka.pl | Facebook

Życie Częstochowy i powiatu Jest zażalenie na decyzję o tymczasowym aresztowaniu Krzysztofa R. – Życie Częstochowy i powiatu (zycieczestochowy.pl) 

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie! Jeśli. Lecz.

Może zainteresować Cię również: To miała być szczęśliwa rodzina, lecz los napisał dla nich inny scenariusz (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl