Blog
Zaginieni Przed Laty

Porwany chłopiec odnalazł swoją mamę po ponad 30 latach.

Porwany chłopiec odnalazł swoją mamę po ponad 30 latach.

Porwany chłopiec odnalazł swoją mamę po ponad 30 latach. Mężczyzna spotkał się ze swoją biologiczną matką, od której został porwany w dzieciństwie. Łzy i ogromna radość towarzyszyła im podczas spotkania.

Porwany chłopiec odnalazł swoją mamę po ponad 30 latach.

Dzisiaj opiszę Wam historię, która ma szczęśliwy finał.

 

Li Jingwei w wieku czterech lat został porwany ze swojego domu w mieście Zhaotong (prowincja Junnan) na południu Chin. Malec w 1989 roku padł ofiarą handlarzy żywym towarem. Mężczyzna, który go porwał, sprzedał chłopca zamożnej rodzinie, która mieszkała 1800 km od miejsca zamieszkania Li.

Mijały dni, tygodnie, miesiące i lata, a rozpacz mamy małego chłopca nabierała na sile. Nie było dnia, żeby nie płakała, a tęsknota zabierała jej sen z powiek. Pomimo zakrojonych na szeroką skalę poszukiwań, policji nie udało się odnaleźć chłopca.

Porwany chłopiec odnalazł swoją mamę po ponad 30 latach.
mały Li

Li Jingwei obecnie mieszka w prowincji Guangdong. Kiedy stał się dorosły, próbował odnaleźć swoich biologicznych rodziców. Jednak dotychczasowe próby, w tym przeszukiwanie baz DNA, nie pomogły. Mężczyzna zwrócił się z apelem do użytkowników serwisu społecznościowego Douyin (chińska wersja TikToka) i to był prawdziwy przełom!  Zapamiętał kilka szczegółów co świadczy, że chłopiec w chwili porwania przeżył ogromną traumę…

 

„Do Henan zostałem zabrany przez łysego sąsiada około 1989 roku, kiedy miałem cztery lata” – powiedział Li Jingwei na wideo, które stało się wiralowe w Chinach. Mężczyzna pokazał przy okazji własnoręcznie wykonaną mapę rodzinnych terenów, które pamięta z dzieciństwa. Na mapce umieścił budynek szkoły, bambusowy las i mały staw.

Porwany chłopiec odnalazł swoją mamę po ponad 30 latach.
mapka

Li Jingwei opublikował wideo 24 grudnia 2021 roku, a już kilka dni temu policja pomogła mu odnaleźć rodzinne okolice i jego matkę. Po potwierdzeniu pokrewieństwa przez testy DNA, Li spotkał się ze swoją biologiczną matką po raz pierwszy od 30 lat w prowincji Junnan.

 

Po ponad 30 latach matka mogła przytulić znów syna

Li nareszcie mógł spełnić swoje największe marzenie…  Spotkał swoją biologiczną matkę, od której został odłączony z powodu porwania w dzieciństwie. Syn odnalazł matkę za pomocą własnoręcznie narysowanej mapy i opublikowanej w sieci.

Spotkaniu towarzyszyły media, na nagraniu było widać, jak Li mocno przeżywał te chwile. Mężczyzna był bardzo poruszony i płakał z radości, tuląc ukochaną mamę.

Porwany chłopiec odnalazł swoją mamę po ponad 30 latach.
spotkanie matki i syna

„Trzydzieści trzy lata czekania, niezliczone noce tęsknoty i wreszcie mapa narysowana ręcznie z pamięci” – napisał Li na swoim profilu na Douyin. „Dziękuję wszystkim, którzy pomogli mi połączyć się z rodziną” – dodał.

BBC News przypomniała, że porwania dzieci nie należą do rzadkości w Chinach. 2015 roku szacunki mówiły o 20 tys. porwań rocznie. W Państwie Środka posiadanie męskiego potomka jest nadal preferowane przez część społeczeństwa, co napędza handel dziećmi.

W lipcu 2021 roku inny Chińczyk Guo Gangtang spotkał się ze swoim synem po 24 latach rozłąki, po tym, jak został uprowadzony w prowincji Szantung.

Źródło: Matka spotkała syna po ponad 30 latach. We łzach wpadli sobie w ramiona (msn.com)

 

Nagranie ze spotkania: 手繪家鄉地圖男子被拐30余年,元旦當天尋親成功 – YouTube

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie! Jeśli. Dlatego. Lecz. Dlatego. Ponieważ. Jeśli. Też

Może zainteresować Cię: Wanda Szeptun- Jak kamień w lesie – Zaginieni Przed Laty

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl