Blog
Zaginieni Przed Laty

W szafie znaleziono rozkładające się ciało 7-letniej dziewczynki

W szafie znaleziono rozkładające się ciało 7-letniej dziewczynki. 27-letnia matka z zimną krwią zamordowała swoją córeczkę. Ciało dziecka ukryła w szafie i opuścić w pośpiechu dom. To sąsiad powiadomił policję, że od dłuższego czasu nie widział kobiety i jej dziecka.

Odnalazła się dziewczyna, która zaginęła 9 lat temu

Odnalazła się dziewczyna, która zaginęła 9 lat temu. Kiedy została porwana, miała zaledwie 7-lat. Przez wszystkie lata niewoli przeszła istne piekło, na szczęście udało się jej uciec i przerwać okropne męczarnie.

7-letnia Kamila wyszła tylko na chwilę do sklepu

7-letnia Kamila wyszła tylko na chwilę do sklepu i już nigdy nie wróciła. Rok później jej zwłoki wyłowiono z rzeki. Dziewczynka w dniu zaginięcia na swojej drodze spotkała bezwzględnego mordercę, który wciąż jest nieuchwytny. Czy to zbrodnia doskonała? Policjanci z Archiwum X próbują rozwiązać tę sprawę. Wierzymy, że dzięki ich pomocy sprawca zostanie schwytany.

“Dziecko gangu”. Zaginiona Karinka

“Dziecko gangu”. Zaginiona Karinka. Dzisiaj chcielibyśmy przypomnieć Państwu jedną z bardziej tajemniczych spraw kryminalnych w Polsce. Jeśli zaginiona dziewczynka żyje, jest dziś dorosłą kobietą i ma 27 lat. Ale czy to prawdopodobne?

Oddała osiem strzałów na sali rozpraw. Zabiła mordercę swojej córeczki.

Oddała osiem strzałów na sali rozpraw. Zabiła mordercę swojej córeczki. W marcu 1981 roku Marianne Bachmeier  otworzyła ogień w zatłoczonej sali sądowej. Strzeliła do Klausa Grabowskiego – mężczyzny oskarżonego o zgwałcenie i zamordowanie jej 7-letniej córki. Sześć z ośmiu wystrzelonych pocisków dotarło do celu. Mężczyzna zginął na miejscu. Bachmeier skazano na sześć lat więzienia.

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl