Blog
Zaginieni Przed Laty

7-latka została porwana przez kierowcę firmy kurierskiej

7-latka została porwana przez kierowcę firmy kurierskiej. Po dwóch dniach nastąpił koszmarny finał poszukiwań małej Atheny.

7-latka została porwana

Do zdarzenia doszło 30 listopada 2022 roku.

 

Jak ustalili mundurowi, w dniu zaginięcia doszło do sprzeczki między macochą, a 7-latką, po której Athena udała się  do swojego pokoju, a macocha poszła przygotować obiad. Po jakimś czasie, kiedy kobieta poszła do pokoju dziecka… po Athenie nie było śladu. Kobieta szukała dziecka przez około godzinę. Następnie zaniepokojony ojciec zgłosił na policję zaginięcie córki.

Pierwsza wersja mundurowych była taka, że 7-latka sama oddaliła się od domu i najprawdopodobniej się zgubiła. Dlatego policja czekała z wydaniem alertu do czwartkowego ranka? Ojciec Atheny był pewny, że jego córka nie oddaliłaby  się sama od domu, ponieważ bardzo bała się ciemności.

Znaleziono ciało zaginionej Atheny

Prawda jednak okazała się koszmarna… 7-letnia Athena Strand została porwana sprzed swojego domu 30 listopada około godziny 17: 45 w Paradise w Teksasie. Od razu zaczęły się intensywne poszukiwania dziewczynki, lecz finał dwudniowych poszukiwań okazał się jednak tragiczny… 2 grudnia 2022 roku około godziny 20:00 szeryf Lane Akin przekazał mediom, że znaleziono zwłoki małej Atheny w wiejskim hrabstwie Wise. Miejscowość gdzie znaleziono ciało 7-latki, znajduje się kilkanaście kilometrów od domu, w którym mieszkała wraz ze swoim ojcem i macochą.

zdjęcie ze strony https://amp.cnn.com/cnn/2022/12/03/us/athena-strand-kidnapping-death-man-arrested/index.html

Policjanci zatrzymali 31-letniego Tenerra Lynn Hornera. Mężczyzna usłyszał już zarzuty porwania i morderstwa. Według mundurowych to właśnie 31-letni kurier firmy FedEx odpowiada za tę bestialską zbrodnię. Policjanci ustalili, że dziewczynka zmarła w ciągu godziny od zaginięcia. Wiadomo, że Tennerr w chwili, gdy siedmiolatka zaginęła, zostawił paczkę w jej domu. 31-latek nie znał dziewczynki, ani jej rodziny.

"<yoastmark

Mężczyzna obecnie przebywa w areszcie w hrabstwie Wise. Jego kaucję ustalono na 1,5 miliona dolarów. Mężczyzna przyznał się do uprowadzenia małej Atheny.

Teraz nasuwa się pytanie… Dlaczego zwlekano z ogłoszeniem Alert? Czy gdyby policja uruchomiła go od razu, udałoby się uratować 7-latkę z rąk porywacza?

 

Źródło: 7-latka została porwana sprzed domu. Tragiczny finał poszukiwań. “Kurier ją zabił” (msn.com)

USA. Nie żyje 7-latka porwana przez kierowcę firmy kurierskiej [ZDJĘCIA] (fakt.pl)

Porwanie Atheny Strand: mężczyzna z Teksasu aresztowany za porwanie, zabicie 7-letniej dziewczynki, która zaginęła na podjeździe swojego domu w tym tygodniu – CNN

Kurier porwał dziewczynkę z jej własnego domu. Dziecko nie żyje – o2 – Serce Internetu

USA. Siedmiolatka znaleziona martwa. Porwał ją kierowca firmy kurierskiej – Polsat News

 

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: 10-latkowie torturowali i zamordowali 3-letniego Jamesa – Zaginieni Przed Laty

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

4.5 2 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl