Blog
Zaginieni Przed Laty

6-latek zamordowany przez własną matkę

6-latek zamordowany przez własną matkę. 1 marca 2021 roku, w poniedziałek ludzie zebrali się w Gardner Park w Middletown, aby opłakiwać śmierć małego chłopca. James Hutchinson miał 6 lat. Jego matka przyznała się do zabicia chłopca. Przejechała go samochodem, a następnie wyrzuciła jego ciało do rzeki Ohi.

Gdzie jest zaginiony Timmothy Pitzen?

Gdzie jest zaginiony Timmothy Pitzen? Rodzice Timmoth’ego Pitzena byli w konflikcie małżeńskim z powodu romansu Amy Fry-Pitzen ze swoim byłym mężem. James Pitzen, ojciec Timmothy’ego, postawił żonie ultimatum – albo zostaje z rodziną, albo wraca do poprzedniego partnera. Amy zdecydowała się trwać w obecnym małżeństwie, ale sytuacja pozostawała napięta.

Etan Patz – chłopiec z kartonu na mleko

Etan Patz. Zaginięciem 6-latka żył cały świat. Zbrodnia doskonała!

Etan Patz. Zaginięciem 6-latka żył cały świat. Etan był pierwszym zaginionym dzieckiem, którego zdjęcie zostało umieszczone na kartonach z mlekiem. Pomimo że morderca chłopca odsiaduje wyrok, ciała nadal nie ma. Zbrodnia doskonała!

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl