Blog
Zaginieni Przed Laty

Rodzice więzili 3-letnią córeczkę w piwnicy

Rodzice więzili 3-letnią córeczkę w piwnicy gdzie bestialsko się nad nią znęcali. Dziewczynka umierała w potwornych katuszach. Kiedy zmarła pozbyli się jej ciała i udawali, że ich córeczka zachorowała i przebywa w domu.

Mąż brutalnie zabił swoją żonę siekierą

Mąż brutalnie zabił swoją żonę. Zaczaił się na nią w krzakach kiedy wracała wieczorem z pracy polną drogą. Zadał jej śmiertelne ciosy nożem i siekierą.

Mąż brutalnie zabił swoją żonę. Zaczaił się na nią w krzakach, kiedy wracała wieczorem z pracy polną drogą. Zadał jej śmiertelne ciosy nożem i siekierą. Kiedy kobieta nie wróciła do domu, zaniepokojona rodzina zgłosiła zaginiecie 39-latki.

57-letnia Dorota zamordowana. Zbrodnia zamiast miłości!

57-letnia Dorota zamordowana. Zbrodnia zamiast miłości! 57-letnia Dorota K. i 40-letni Tomasz C. pracowali w jednej ze śląskich kopalni. Kobiecie wydawało się, że w końcu odnalazła bratnią duszę. Niestety, poszukiwanie miłości skończyło się dla niej tragicznie. Mężczyzna dokonał morderstwa na swojej koleżance z pracy.

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl