Blog
Zaginieni Przed Laty

23-letnia nauczycielka zamordowana na oczach świadków!

23-letnia nauczycielka muzyki została brutalnie zamordowana nad kanałem w Tullamore, gdzie poszła pobiegać. Do zbrodni doszło na oczach świadków! Sprawcę zatrzymano.

23-letnia nauczycielka

23-letnia Murphy była utalentowaną skrzypaczką, członkinią National Folk Orchestra of Ireland, z którą występowała m.in. podczas wizyty papieża Franciszka w Irlandii w 2018 roku. Młoda kobieta pracowała również jako nauczycielka muzyki w Durrow National School. Tam uczyła dzieci w wieku 6-7 lat.

12 stycznia 2022 roku Ashling Murphy w godzinach popołudniowych wyszła pobiegać. Tamtego dnia w okolicy Grand Canal w mieście Tullamore w środkowej Irlandii 23-latka została brutalnie zamordowana. Kobietę znaleziono przy kanale, miała na ciele liczne obrażenia. Natychmiast wezwano pogotowie ratunkowe… Niestety nie udało się uratować jej życia.

 

Irlandzka policja bada okoliczności śmierci Ashling Murphy. Zdaniem śledczych, do zbrodni doszło w biały dzień i na oczach świadków. Podejrzanego o tę brutalną zbrodnię 40-letniego mężczyznę aresztowano. Jednak z braku dowodów zwolniono go, dlatego policja nadal poszukuje sprawcy morderstwa młodej nauczycielki.

 

 

23-letnia nauczycielka zamordowana na oczach świadków!
zdjęcie ze strony wiadomosci.radiozet.pl

Zamordowana na oczach świadków

 

Przeprowadzona w najbliższych dniach sekcja zwłok pozwoli dokładniej określić okoliczności śmierci zamordowanej kobiety. Ze wstępnych ustaleń śledczych wynika, że 23-latka nie znała swojego oprawcy. Dyrektor placówki James Hogan powiedział w rozmowie z BBC, że społeczność szkolna jest “przygnębiona i zdewastowana”. – To była fantastyczna, piękna i wyjątkowa osoba – opisał ją jej dotychczasowy przełożony, nazywając też “świecącym światłem” i “inspiracją”.

“Moje myśli są z rodziną młodej kobiety zabitej w tej szokującej zbrodni, z jej przyjaciółmi i jej otoczeniem” – napisała z kolei na Twitterze irlandzka minister sprawiedliwości Helen McEntee.
Policja apeluje, by każdy, kto ma informacje na temat tego zdarzenia, jak najszybciej się do nich zgłosił. Do śledztwa w sprawie morderstwa przydzielono 50-osobowy zespół, a śledczy zapewniają, że staną na głowie, by znaleźć mordercę. “Poruszymy niebo i ziemię, by doprowadzić sprawcę tej zbrodni przed oblicze sprawiedliwości” – cytuje słowa nadinspektora Eamonna Curleya “BBC”.Źródło: 23-letnia nauczycielka zamordowana w biały dzień. Do tragedii doszło na oczach świadków (msn.com)

Irlandia. 23-letnia nauczycielka zamordowana. Ashling Murphy zginęła na oczach świadków | Wiadomości Radio ZET

Tragiczna śmierć 23-letniej skrzypaczki w Irlandii. Do zbrodni doszło w biały dzień – Wiadomości (onet.pl)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie! Lecz. Jeśli. Dlatego

Może zainteresować Cię również: Kanibal z Ziębic – Karl Denke (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl