Blog
Zaginieni Przed Laty

57-letnia Dorota zamordowana. Zbrodnia zamiast miłości!

57-letnia Dorota zamordowana. Zbrodnia zamiast miłości! 57-letnia Dorota K. i 40-letni Tomasz C. pracowali w jednej ze śląskich kopalni. Kobiecie wydawało się, że w końcu odnalazła bratnią duszę. Niestety, poszukiwanie miłości skończyło się dla niej tragicznie. Mężczyzna dokonał morderstwa na swojej koleżance z pracy.

57-letnia Dorota

Dorota K. i Tomasz C. poznali się w kopalni Pniówek w Jastrzębiu-Zdroju. Ona pracowała w biurze obsługi pracowników, on zaś był górnikiem. Wydawało się, iż obydwoje wpadli sobie w oko. W pracy rozmawiali przy każdej możliwej okazji. Wymienili się numerami telefonu, by móc lepiej się poznać i rozwijać znajomość. Według źródeł, kobieta marzyła o tym, by zakochać się z wzajemnością. Była przekonana, że miłość wniesie w jej życie wiele radości.

57-letnia Dorota zamordowana. Zbrodnia zamiast miłości!
Fot. Dorota K.

Morderstwo na spotkaniu

20 stycznia 2020 roku Dorota K. zaprosiła Tomasza C. na kawę do swojego mieszkania. Kobiecie zależało, by zrobić dobre wrażenie na zaproszonym gościu. Kiedy ten przybył na umówione spotkanie, rozpoczął się dramat.

Tomasz C. skrępował Dorotę K. taśmą izolacyjną, a następnie zadawał jej ciosy nożem po całym ciele. Na koniec podciął kobiecie gardło. Chcąc zatrzeć ślady zbrodni, częściowo posprzątał ślady krwi. Po wszystkim wyszedł z mieszkania, jak gdyby nic się nie stało.

23 stycznia sąsiadki Doroty K. postanowiły sprawdzić, co u niej. Dotąd utrzymywały koleżeńskie relacje, więc brak kontaktu ze strony kobiety bardzo je zaniepokoił. Sąsiadki zapukały do mieszkania, a gdy nie otrzymały odpowiedzi, pociągnęły za klamkę. Z pewnością, widok brutalnie zamordowanej 57-latni pozostanie im w pamięci do końca życia.

Sprawca został zatrzymany

Policjanci szybko zatrzymali Tomasza C. Wiedzieli, że był ostatnim gościem zamordowanej kobiety. Dodatkowo, Tomasz C. miał przy sobie nóż, którym pozbawił życia ofiarę. Mężczyzna przyznał się do zabójstwa i złożył obszerne wyjaśnienia. Co istotne, nie potrafił jednak wskazać motywu swego czynu. W związku z tym, psychiatrzy mieli ocenić jego poczytalność. Mężczyźnie grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności za morderstwo Doroty K.

 

Źródła: https://zory.naszemiasto.pl/zabil-nozem-dorote-k-rybniczanin/ar/c1-7563045

 

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: Zobacz i zapamiętaj! Ten znak to wołanie o pomoc! (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

[…] Może zainteresować Cię również: 57-letnia Dorota zamordowana. Zbrodnia zamiast miłości! (zaginieniprzedlaty.com) […]

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl