Blog
Zaginieni Przed Laty

22-latka uciekła z niewoli

22-latka uciekła z niewoli. Porywacz znęcał się nad nią, wielokrotnie, bestialsko ją bił i gwałcił.

Brutalne zabójstwo listonosza na Podlasiu

Brutalne zabójstwo listonosza na Podlasiu. 26 lat temu Podlasiem wstrząsnęła informacja o brutalnym morderstwie, dokonanym na listonoszu w Brończanach pod Białymstokiem. 25 czerwca 1996 roku był ciepłym, pogodnym dniem.  Listonosz, Jerzy Zajkowski rozwoził renty i emerytury. Niestety, tego dnia padł ofiarą morderstwa. Pomimo że mordercy pozostawili na miejscu zbrodni mnóstwo śladów, nie udało się ustalić […]

3 lata od zaginięcia odnaleziono ciało i zatrzymano morderców

Po 3 latach zatrzymano sprawców brutalnego morderstwa w Pile

3 lata od zaginięcia odnaleziono ciało i zatrzymano sprawców brutalnego morderstwa w Pile. Dokładnie w czerwcu 2019 roku do komisariatu w Pile napłynęło zgłoszenie zaginięcia 39-latka. Niestety pomimo natychmiastowych i intensywnych poszukiwań losy zaginionego pozostawały nieznane aż do tego roku.

Grzegorz Drewniak zaginął w 2010 roku. Jego losy nadal są nieznane

Grzegorz Drewniak zaginął w 2010 roku. Nadal jego losy są nieznane

Grzegorz Drewniak zaginął w 2010 roku, a sprawa jego zaginięcia do tej pory jest niewyjaśniona. Drodzy czytelnicy ponawiamy apel z nadzieją na szczęśliwy finał tej sprawy. Przede wszystkim prosimy Was o liczne udostępnienia artykułu, by dotarł do jak największego grona osób. Być może ktoś wie coś o losach zaginionego mężczyzny.

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl