Blog
Zaginieni Przed Laty

11-letnia Magda weszła do tunelu i zaginęła

11-letnia Magda weszła do tunelu i zaginęła

11-letnia Magda weszła do tunelu i zaginęła. Po trzech tygodniach intensywnych poszukiwań znaleziono jej zwłoki. Dziewczynka została brutalnie zamordowane. Kim jest sprawca? Jaki miał motyw?

Po drugiej stronie lustra. Bezskuteczne poszukiwania!

Po drugiej stronie lustra. Bezskuteczne poszukiwania! Gdy ktoś uznawany jest za zaginionego, do publicznej wiadomości podawane są suche, konkretne wiadomości. Kiedy był widziany po raz ostatni, jak wygląda, w co był ubrany. To jest wtedy kluczowe. Gdy jednak minie parę lat, a poszukiwania okazują się bezskuteczne, zastanawiamy się, kim właściwie była ta osoba. Jaka była.

Kim była cicha dama?

Kim była cicha dama? Gdy w późnych latach 90-tych w Meksyku ktoś z zimną krwią zaczął polowanie na życie starszych kobiet, nikt nie spodziewał się, że ich morderczynią jest kobieta. Zarówno sposób ubierania się, jak i aparycja opisywana przez naocznych świadków, wskazywały na mężczyznę. Dlatego w styczniu 2007 roku, gdy morderczyni staruszek dokonała ostatniego zabójstwa […]

Zaginiona 18-letnia Karolina według znajomych utonęła.

Zaginiona 18-letnia Karolina według znajomych utonęła. Poszukiwania i niejasności! Karolina, wtedy 18-latka, uczennica drugiej klasy technikum gastronomicznego w Radomiu. W 2008 roku miała zdawać maturę. Wesoła, uśmiechnięta, pełna radości życia. Tak wygląda na zdjęciach, które stale nosi ze sobą jej mama Halina P., tak wygląda na zdjęciu umieszczonym w telefonie komórkowym jej brata, Michała.

Sprawa Jodine Serrin. Nekrofil zidentyfikowany.

Sprawa Jodine Serrin. Nekrofil zidentyfikowany. Jodine Serrin była 39–letnią kobietą cierpiącą na upośledzenie umysłowe. 14 lutego 2007 roku znaleziono ją martwą we własnym mieszkaniu. Pomimo tego, że jej rodzice widzieli mordercę, przez wiele lat pozostawał on niezidentyfikowany.

Marcin Woźniak przepadł jak kamień w wodę. Szukając śladu!

Marcin Woźniak przepadł jak kamień w wodę. Szukając śladu!

Marcin Woźniak przepadł jak kamień w wodę. Młody mężczyzna wyszedł na zajęcia i przepadł bez śladu. Kim byli jego tajemniczy znajomi? Czy mają coś wspólnego z zaginięciem młodego studenta? Jaka jest prawda? Niestety te i inne pytania wciąż pozostają bez odpowiedzi… Szukając śladu!

Krótka historia zaginięcia… Gdzie jest Kinga Bartczak?

Kinga Bartczak Są takie zaginięcia, o których słyszał każdy. Są również takie, o których dawno nie mówi nikt… Nie są “porywające”, bo brak w nich tajemnicy i zwrotów akcji. Człowiek po prostu wychodzi z domu i nigdy więcej nie kontaktuje się z rodziną. Choć całą ich historię można streścić w jednym zdaniu, nie są mniej […]

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl