Blog
Zaginieni Przed Laty

Piotr Jura w dniu zaginięcia miał 19 lat. Jego losy wciąż są nieznane.

Piotr Jura w dniu zaginięcia miał 19-lat. Jego losy wciąż są nieznane.

Piotr Jura zaginął bez śladu. Miał wtedy 19 lat. Jego losy wciąż są nieznane. Ponawiamy apel z nadzieją, że może tym razem uda nam się dowiedzieć, gdzie jest zaginiony.

Piotr Jura

Piotr Jura 31 grudnia 2006 roku świętował Nowy Rok ze znajomymi na ogródkach działkowych przy ulicy Cmentarnej w Blachowni (woj. śląskie). 01 stycznia 2007 młody chłopak wyszedł sam z zabawy sylwestrowej około godziny 5:00 i udał się w nieznanym kierunku. Piotr prawdopodobnie wsiadł do autobusu linii 62 o godzinie 5:58, na przystanku przy ulicy Sienkiewicza lub przy ulicy Częstochowskiej. Niewykluczone też, że mógł jechać autobusami linii nr 51 lub 52.

Piotr Jura w dniu zaginięcia miał 19-lat. Jego losy wciąż są nieznane.
Progresja wiekowa

Niestety nie wiadomo, czy Piotr dojechał do Częstochowy, czy też wysiadł na jednym z przystanków w okolicach Blachowni. Młody chłopak nie wrócił do domu, w związku z tym zaniepokojona rodzina zgłosiła na policję zaginięcie Piotra. Zaczęły się poszukiwania, intensywnie przeczesywano okoliczne lasy, akweny. Wykorzystano śmigłowiec i kamerę termowizyjną. Niestety, bez rezultatu. Losy Piotra wciąż pozostają nieznane.

Piotr Jura w dniu zaginięcia miał 19-lat. Jego losy wciąż są nieznane.
Piotr Jura
Rodzina i przyjaciele mają przeczucie, że chłopak żyje i jest gdzieś przetrzymywany. Być może z powodu utraty pamięci nie wie nawet, kim jest. Kochani niewiedza to okropne uczucie… Pomóżmy bliskim, udostępniając dalej apel. Być może pomimo upływu lat sprawa ruszy do przodu i dowiemy się, gdzie jest zaginiony i co stało się tamtego dnia.

Rysopis:

Wzrost około 164 cm, szczupłej budowy ciała, szatyn, oczy piwne, duże odstające uszy.
W dniu zaginięcia ubrany był w kurtkę koloru czarnego z kapturem obszytym szarym futerkiem, czarne sztruksowe spodnie, koszulkę typu polo-granatową, szarą bluzę z rękawami w innym odcieniu i czarne adidasy.
Jeśli Piotr żyje ma teraz 33 lata.
Piotr Jura w dniu zaginięcia miał 19-lat. Jego losy wciąż są nieznane.
Piotr Jury
Jeśli ktokolwiek posiada informacje dotyczące zaginionego, proszony jest o pilny kontakt z Policją pod numerami, 112 na terenie Polski, oraz telefony alarmowe poza granicami kraju. Można napisać bezpośrednio do nas na skrzynkę Zaginieni przed laty, gwarantujemy anonimowość!
Fragment programu “Patrol Trójki”
Jednostka policji prowadząca poszukiwania:
KMP Częstochowa Wydział Kryminalny tel: 47 858 1280
kryminalny@czestochowa.ka.policja.gov.pl
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl