Blog
Zaginieni Przed Laty

Pamela zniknęła po wyjściu z kwiaciarni. Jej losy wciąż są nieznane

Pamela zniknęła po wyjściu z kwiaciarni, której właścicielką była jej siostra. Jej losy wciąż są nieznane. Rodzice zaginionej podejrzewają, że ich córka została zamordowana, ponieważ nigdy by nie porzuciła swoich maleńkich dzieci. Zbliża się kolejna rocznica jej zaginięcia.

Zaginione studentki zostały spalone w kominku

Zaginione studentki zostały spalone w kominku

Zaginione studentki spalone w kominku. Hania, studentka pielęgniarstwa, konie uwielbiała całym sercem. Od małego jeździła i pomagała w stadninie. Pasja nie przeminęła nawet w trakcie studiów – każdy weekend spędzała w Zwierzyńcu, pomimo że w jedną stronę jechała dwie godziny. W marcu 1993 roku swoją pasją Hania próbowała zarazić koleżankę Iwonę, poznaną na uczelni jesienią […]

Gdzie jest zaginiony od 29 lat Rafał Chodecki z Krakowa?

Gdzie jest zaginiony od 29 lat Rafał Chodecki z Krakowa? „Nie zatrzymasz mnie, jestem pełnoletni. Dam sobie radę” – wyszeptał jeszcze do szlochającej matki, która dała mu ostatnie grosze. Wtedy widziała go po raz ostatni.

Kim był mężczyzna znaleziony w lesie w 1993 roku?

Kim był mężczyzna znaleziony w lesie w 1993 roku? Policjanci z dolnośląskiego Archiwum X opublikowali portret mężczyzny, który został zamordowany w 1993 r. Jego ciało owinięte w przeźroczystą folię odnaleziono w lesie w pobliżu miejscowości Drołtowice, niedaleko Sycowa. Teraz po odtworzeniu wyglądu mężczyzny, policja prosi o pomoc w jego identyfikacji.

Okrutna śmierć dwuletniego Jamesa Bulgera

Okrutna śmierć dwuletniego Jamesa Bulgera. O tej historii mogliście już słyszeć. Jest często omawiana nie tylko ze względu na młody wiek ofiary, lecz również wiek morderców.

Co stało się z 6-letnią dziewczynką?

Co stało się z 6-letnią dziewczynką? Dziś chcielibyśmy przedstawić Państwu historię tajemniczego zaginięcia. Chodzi o zaginięcie 6-letniej dziewczynki – Malwinki Posch.

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl