Blog
Zaginieni Przed Laty

Pamela zniknęła po wyjściu z kwiaciarni. Jej losy wciąż są nieznane

Pamela zniknęła po wyjściu z kwiaciarni, której właścicielką była jej siostra. Jej losy wciąż są nieznane. Rodzice zaginionej podejrzewają, że ich córka została zamordowana, ponieważ nigdy by nie porzuciła swoich maleńkich dzieci. Zbliża się kolejna rocznica jej zaginięcia.

Pamela

O zaginięciu 29-latki w Internecie jest bardzo mało informacji. Niestety jest to jedna z tych spraw o której z upływem lat ucichło. W tym miesiącu zbliża się kolejna rocznica jej zaginięcia…  Mija 30 lat odkąd Pamela przepadła bez śladu zostawiając malutkie dzieci.

Pamele była bardzo lubianą i pomocną osobą. 22 lipca 1993 roku przepadła bez śladu pozostawiając dwójkę malutkich dzieci pod opieką swoich rodziców.

 

 

Zdjęcie ze strony https://int-missing.fandom.com/wiki/Pamela_Golden

Pamela Golden 22 lipca około godziny 16:00 zniknęła po wyjściu z kwiaciarni Cloverdale w Little Rock (Arkansas).  Siostra Pameli była właścicielką kwiaciarni. Tamtego dnia 29-latka miała pomóc koleżance w przeprowadzce i poszła zapytać siostrę, czy może znaleźć dla niej jakieś pudełka. Siostra Pameli nie miała u siebie żadnych dostępnych i wskazała jej drogę do pobliskiego sklepu monopolowego gdzie mogła dostać większą ilość pudełek o odpowiedniej wielkości. Ku zdziwieniu siostry Pamela wyszła z kwiaciarni i pojechała zupełnie w złym kierunku.

Mijały godziny, a 29-latka nie wracała, nie było z nią żadnego kontaktu. Bliscy powiadomili policję o jej zaginięciu. Rozpoczęły się poszukiwania kobiety.

Ciężarówka Pameli została znaleziona kilka dni po jej zniknięciu. Pojazd został porzucony na działce przecznicę od kwiaciarni. Na miejscu nie było śladu po zaginionej. Od tamtej pory jej losy wciąż pozostają nieznane.

Rodzina Pameli uważa, że mogła zostać zamordowana, ponieważ nie porzuciłaby dwójki dzieci. Jej sprawa pozostaje nierozwiązana.

Rysopis:

  • Blond włosy.
  • Piwne oczy.
  • Blizny po oparzeniach na obu stopach.

Odzież i dodatki

  • Spodnie jasne, bluzka z kwiatowym nadrukiem.
  • Pierścień z białego złota.
  • Szeroki pierścień taśmowy z otworami i brakującym cyrkoniami na wkładce.
Zdjęcie ze strony https://int-missing.fandom.com/wiki/Pamela_Golden

Gdzie jest zaginiona Pamela? Co wydarzyło się po wyjściu z kwiaciarni? Niestety wszystkie pytania pozostają bez odpowiedzi. Jeśli Pamela żyje dziś ma 59 lat.

Źródło: Pamela Złoty | International Missing Persons Wiki | Fandom

43 | The Disappearance of Pamela Golden: One Wrong Turn – YouTube

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: Piotr S. Śmierć za 1000 złotych. (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl