Blog
Zaginieni Przed Laty

Patty Wood. Tajemnicze zaginięcie 4-latki.

Patty Wood. Tajemnicze zaginięcie 4-latki. Lekarze podejrzewali, że dziewczynka była ofiarą molestowania. Przyrodni brat Patty powiedział policji, że jego siostra została utopiona w wannie i została pochowana na podwórku. Jaka jest prawda?

Sandy Davidson. Nieustająca rozpacz!

Sandy Davidson. Nieustająca rozpacz! 23 kwietnia 1976 roku 3-letni Sandy Davidson bawił się w ogrodzie swojej babci przy ulicy St. Kilda w Irvine w Szkocji. Po tym, jak wyszedł ze swoim psem, już nigdy więcej go nie widziano.

Jedna z najbrutalniejszych zbrodni PRL-u. Sprawa połaniecka!

Jedna z najbrutalniejszych zbrodni PRL-u. Sprawa połaniecka!

Jedna z najbrutalniejszych zbrodni PRL-u. Sprawa połaniecka! Ta brutalna masakra wydarzyła się w nocy z 24 na 25 grudnia 1976 roku, na szosie pomiędzy Połańcem a miejscowością Zarębin. Trwający od lat konflikt doprowadził do śmierci trzech osób, w tym ciężarnej kobiety.

Nieustanna walka o prawdę. Szukamy Was!

Nieustanna walka o prawdę. Szukamy Was! Na całym świecie relacje rodzin osób zaginionych bywają podobne. „Nie wiemy, co się stało, nie znamy odpowiedzi, boimy się pytać” – tak mówią o swoich doświadczeniach bliscy zaginionych.

Przez 45 lat niezidentyfikowana – Jane Doe

Przez 45 lat niezidentyfikowana - Jane Doe

Przez 45 lat niezidentyfikowana. Jane Doe to nazwisko, używane w Stanach Zjednoczonych w celu opisania kobiet nieznanej tożsamości. 2 października 1976 roku w rowie wzdłuż US Route 6 w Illinois znaleziono ciało młodej kobiety. Została postrzelona w tył głowy.

3-letni Sandy Davidson zaginął bez śladu!

3-letni Sandy Davidson zaginął bez śladu!

3-letni Sandy Davidson zaginął 23 kwietnia 1976 roku bez śladu! Chłopiec bawił się w ogrodzie swojej babci przy ulicy St Kilda w Irvine w Szkocji. Po tym, jak wyszedł ze swoim psem, już nigdy więcej go nie widziano.

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl