Blog
Zaginieni Przed Laty

22-letniego studenta szukano przez 45 lat. Teraz odnaleziono jego auto!

22-letniego studenta szukano przez 45 lat. Teraz odnaleziono jego auto!

22-letniego studenta szukano przez 45 lat. 7 grudnia 2021 roku z rzeki wyłowiono jego samochód, a w środku prawdopodobnie znaleziono ludzkie kości. Czy to koniec zagadki tajemniczego zaginięcia studenta?

22-letniego studenta szukano przez 45 lat

22-letniego studenta z USA szukano przez 45 lat. Jego zaginięcie było jednym z tych najbardziej zagadkowych dla śledczych i przez wiele lat losy mężczyzny pozostawały nieznane. Bliscy przez ten czas, każdego dnia zamartwiali się o chłopaka. Rozpacz, ból i łzy towarzyszyły im wraz z pytaniami… Co się wydarzyło tamtego dnia?

Losy 22-letniego studenta pozostawały wiele lat nieznane

27 stycznia 1976 roku 22-letni Kyle Wade Clinkscales wracał swoim samochodem ze swojego rodzinnego miasta LaGrange w stanie Georgia na uczelnię w Auburn w Alabamie. Tamtego dnia miał do pokonania odległość około 56 km. Mody student nigdy nie dotarł na uczelnię i nie wrócił do bliskich, w jednej chwili przepadł bez śladu. Śledczym nigdy nie udało się wyjaśnić tajemniczego zaginięcia studenta.

22-letniego studenta szukano przez 45 lat. Teraz odnaleziono jego auto!
22-letni student zdjęcie ze strony TVP24.pl

Rodzice Kyle’a Wade’a Clinkscalesa przez 45 lat zamartwiali się o syna, każdy dzień bez niego był dla nich bardzo trudny. Nadchodzące każdego roku święta sprawiały im więcej bólu niż radości… Zawsze zadawali sobie pytanie, co się stało z ich synem.

Przełom w sprawie. Z rzeki wyłowiono auto zaginionego studenta

We wtorek 7 grudnia 2021 roku na numer alarmowy 911 zadzwonił mężczyzna i powiedział, że w rzece przy drodze międzystanowej 85 w okolicach Cusseta w stanie Alabama zauważył pojazd. Służby mundurowe niezwłocznie pojawiły się we wskazanym miejscu. Następnie wyłowili z wody forda pinto z 1974 roku. Mundurowi od razu ustalili, że auto należało do zaginionego studenta Kyle’a Wade’a Clinkscalesa.

-Funkcjonariusze przeszukali samochód i znaleźli w nim ludzkie kości oraz dokumenty i karty kredytowe należące do Clinkscalesa – poinformował podczas konferencji prasowej James Woodruff, szeryf hrabstwa Troup.

Dodał, że śledczy wciąż przeszukują pojazd w poszukiwaniu kolejnych szczątków i próbują ustalić, czy dwie znalezione do tej pory kości należą do zaginionego studenta.

22-letniego studenta szukano przez 45 lat. Teraz odnaleziono jego auto!
wyłowione auto z rzeki zdjęcie ze strony TVP24.pl

Czy to koniec sprawy tajemniczego zaginięcia?

Władze hrabstwa Troup na początku uznali, że Clinkscales prawdopodobnie został zamordowany. W 2005 roku w związku z tym aresztowano dwie osoby po tym, jak do rodziców 22-latka zadzwonił mężczyzna i powiedział, że w wieku 7 lat był świadkiem pozbycia się ciała ich syna. Twierdził, że zostało ono ukryte w beczce z betonem i wrzucone do stawu. W tym przypadku okazało się, że trop był fałszywy. Mężczyzna przyznał się do składania fałszywych zeznań, za co spędził za kratami siedem lat i osiem miesięcy.

22-letniego studenta szukano przez 45 lat. Teraz odnaleziono jego auto!
zdjęcie ze strony www.onet.pl

Teraz śledczy chcą ustalić, czy student został faktycznie zamordowany, czy może uległ wypadkowi. — Mamy nadzieję to ustalić, ale minęło 45 lat — powiedział szeryf w wywiadzie z mediami.

WHNT donosi, że rodzice Clinkscalesa nigdy nie pogodzili się z zaginięciem ich jedynego dziecka. Ojciec 22-latka, John Dixon Clinkscales, napisał książkę zatytułowaną „Historia Kyle’a: Piątek nigdy nie nadszedł”. Założył również organizację non-profit „Find Me Inc”. Mężczyzna zmarł w 2007 roku, a jego żona w 2021 roku. Małżeństwo nigdy nie poznało prawdy na temat zaginięcia ich syna.

Źródło: 22-letniego studenta szukano przez 45 lat. Wyłowiony z rzeki samochód to klucz do zagadki jego zaginięcia? (msn.com)

USA. Zaginięcie studenta 45 lat temu. Z rzeki wyłowiono jego auto i ludzkie szczątki – TVN24

Onet – Jesteś na bieżąco

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie! Jeśli. Dlatego. Lecz

Może zainteresować Cię również: Sprawa Sarah McKinley. Ratując swoje dziecko, zabiła człowieka. (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
SEWER

siedem lat i osiem miesięcy za składanie fałszywych zeznań -piętnaście za morderstwo i gwałt -dziesięć za zadręczenie dziecka -czy ten wymiar sprawiedliwości calkiem schodzi na psy?

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl