Blog
Zaginieni Przed Laty

Patty Wood. Tajemnicze zaginięcie 4-latki.

Patty Wood. Tajemnicze zaginięcie 4-latki. Lekarze podejrzewali, że dziewczynka była ofiarą molestowania. Przyrodni brat Patty powiedział policji, że jego siostra została utopiona w wannie i została pochowana na podwórku. Jaka jest prawda?

Patty Wood

Samo słowo zaginięcie budzi w człowieku wielki smutek, współczucie dla bliskich, a w szczególności jeśli zaginięcie dotyczy dziecka… A co gdy bliscy są podejrzanymi w sprawie? Dzisiaj napiszemy o tajemniczym zaginięciu małej dziewczynki. Dziewczynki, która zostawiła po sobie tylko jedno zdjęcie.

Rodzice nie posiadali żadnych zdjęć córki tylko jedno, jedyne, gdzie Patty była jeszcze noworodkiem. Z ustaleń śledczych Patty przed zaginięciem była maltretowana i molestowana. Chociaż została umieszczona w rodzinie zastępczej, wróciła bardzo szybko do swoich oprawców. Później ginie bez śladu.

Sprawa Patty Wood nie należy do tych nagłośnionych. W Internecie jest bardzo mało informacji na temat zaginięcie 4-latki. Do dziś jej sprawa pozostaje nie rozwiązana i pozostawia wile pytań bez odpowiedzi.

Patty miała 4-latka kiedy przepadła bez śladu… Dziewczynka była widziana po raz ostatni w 1976 roku. Mieszkała wówczas z ojcem i macochą, Johnem i Judith Wood w Swanzey w Stanach Zjednoczonych. Biologiczna matka dziewczynki została poinformowana przez Johna i Judith, że jej córeczka zginęła w wypadku samochodowym.

Judith trafia na listę podejrzanych

Jednak John i i Judith innym mówili, że Patty zamieszkała z biologiczną mamą. Co nie było prawdą. Co para ukrywała tak naprawdę? Zaginiecie 4-letniej Patty zostało zgłoszone na policję w 1987 roku, czyli 11 lat później. John i Judith popełnili samobójstwo dzień po tym, jak Judith trafiła na listę podejrzanych o zabójstwo dziewczynki.

Para zostawiła list, ale nie było w nim żadnych odpowiedzi na temat miejsca pobytu Patty. Nie ma nigdzie żadnych informacji czy w liście przyznali się do zabójstwa dziecka.

Patty jakiś czas wcześniej była leczona z powodu wielu obrażeń. Dziewczynka wówczas musiała być hospitalizowana. Lekarze zgłosili na policję, że dziecko była maltretowana. Podejrzewano nawet, że jest ofiarą molestowania. Patty na wniosek prokuratury została umieszczona w rodzinie zastępczej na kilka miesięcy, ale ostatecznie wróciła do rodziny. Sprawa później szybko został zamknięta.

Zdjęcie ze strony https://int-missing.fandom.com/wiki/Patty_Wood

Przyrodni brat Patty powiedział policji, że jego siostra została utopiona w wannie przez Johna i Judith i została pochowana na podwórku. Podwórko zostało później przeszukane przez władze, ale bezskutecznie. Ciało Patty nigdy nie zostało odnalezione.

Co tak naprawdę stało się z dziewczynką? Przez 47 lat nie udało się śledczym natrafić na żaden trop. Czy przyrodni brat Patty mówił prawdę? Być może ojciec i macocha pozbyli się ciała Patty w zupełnie innym miejscu. Jeśli jakiś cudem dziewczynka żyje dzisiaj ma 51 lat.

Źródło: 

Patty Wood | International Missing Persons Wiki | Fandom

Patricia Ann Wood – Projekt Charley (charleyproject.org)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie! Jeśli

Może zainteresować Cię również: Stefan R. umówił się na randkę. Zabił, następnie zjadł część zwłok (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl