Blog
Zaginieni Przed Laty

3-letni Sandy Davidson zaginął bez śladu!

3-letni Sandy Davidson zaginął bez śladu!

3-letni Sandy Davidson zaginął 23 kwietnia 1976 roku bez śladu! Chłopiec bawił się w ogrodzie swojej babci przy ulicy St Kilda w Irvine w Szkocji. Po tym, jak wyszedł ze swoim psem, już nigdy więcej go nie widziano.

3-letni Sandy Davidson

Pięknego, wiosennego ranka Sandy i jego młodsza siostra Donna przyjechali do domu swojej babci. Oboje bawili się na zewnątrz ze swoim psem Kissie. Podczas zabawy Kissie wybiegła za bramkę ogrodową. Chłopiec pobiegł jej szukać i już nigdy nie wrócił. Jego przerażona siostra wbiegła do domu i powiedziała rodzinie, że ktoś zabrał Sandy’ego.

3-letni Sandy Davidson- Brak świadków

W tym czasie w pobliżu budowano nową posiadłość. Wiele osób uważało, że ktoś mógł porwać i zamordować chłopca. Jeden z sąsiadów, który pracował w swoim ogrodzie, zeznał, że widział Sandy’ego w samochodzie z obcym mężczyzną. Dodał, że chłopiec nie wydawał się zmartwiony, więc nie pomyślał, że mogło stać się coś złego. Przypuszczano również, że ​​Sandy wpadł do pobliskiej rzeki i utonął, ale niestety nie znaleziono żadnych dowodów. Nie było świadków i sprawa ucichła.

3-letni Sandy Davidson zaginął bez śladu!
siostra Sandy’ego – Donna

Serial

W 2009 roku sprawa zaginięcia Sandy’ego została przedstawiona w jednym z odcinkowym serialu Missing Children: Lorraine Kelly Investigates.  Dotyczył on zaginięcia dzieci. Niestety nikt nie zadzwonił wtedy w tej sprawie.

Pierwsza “podejrzana”

W 2015 roku świadek zgłosił się, aby powiedzieć policji, że został brutalnie wykorzystany przez nastoletnią dziewczynę. Miało to miejsce, gdy zniknął Sandy Davidson. Zaatakowany chłopiec bawił się nad rzeką wraz z innymi dziećmi. Kiedy wracał do domu, dziewczyna zaciągnęła go w krzaki. Następnie uderzyła go kamieniem. Chłopiec zeznał, że najprawdopodobniej stracił wtedy przytomność.

Po tym, jak policja zabrała chłopca i jego matkę na spotkanie z rodzicami dziewczynki, opisał, w jaki sposób atak spowodował urazy fizyczne, i jak wpłynęło to na jego stan psychiczny. Bezimienny świadek powiedział, że ​​nastolatka, która go zaatakowała, mogła zamordować Sandy’ego, ale śledczy odrzucili jego teorię jako niewiarygodną. Odmówili zbadania sprawy.

Wznowienie śledztwa

W 2016 roku detektywi wrócili do sprawy Sandy’ego. Jego ojciec Phil powiedział, że cały czas myśli o swoim synu i pamięta dzień, w którym zniknął. Pomimo że minęło 40 lat od jego zniknięcia.

Przez następne lata Donna rozmawiała z mediami i mówiła, że zastanawia się, gdzie jest jej brat i co się z nim stało. Donna ma własną rodzinę, ale z powodu traumy po stracie brata jest nadmiernie opiekuńcza.

Kiedy rozpoczęto nowy apel dotyczący zaginięcia Sandy’ego Donna chciała, aby zniknięcie jej brata stało się główną sprawą i priorytetem. Dodała również, że ​​ma nadzieję, że zostanie powołana grupa specjalna – podobna do tej, która wykorzystywana była w śledztwie w sprawie zaginięcia Madeline McCann z 2007 roku.

Sandy Davidson
Sandy Davidson jako 3-letni chłopiec oraz dorosły mężczyzna

Duży smutek dla rodziny

Detektyw David Halliday powiedział, że trudno sobie wyobrazić cierpienie i smutek, jakie rodzina Sandy’ego przeżywała przez ostatnie 40 lat, nie wiedząc, co stało się z ich ukochanym synem i bratem. Pomimo upływu czasu dochodzenie w sprawie zaginionej osoby pozostaje otwarte, ale jest to bardzo trudne, ponieważ brakuje informacji w tej sprawie.

Funkcjonariusze ściśle współpracowali z organizacją charytatywną Missing People, starając się odnowić apel o zniknięciu Sandy’ego. Został sporządzony jego portret pamięciowy z wykorzystaniem programu komputerowego, dzięki któremu przypuszcza się, jak chłopiec wyglądałby teraz, jako dorosły mężczyzna.

W 2020 roku Donna wyznała, że zaginięcie jej brata zawładnęło całym jej życiem. Podczas izolacji spowodowanej koronawirusem jeszcze trudniej jest jej sobie z tym poradzić. Obecnie pisze książkę o zniknięciu Sandy’ego, wspieranej przez autora Andrew O’Hagana.

 

Autor: Natalia

 

Źródło: The Disappearance of Sandy Davidson • Morbidology

Sister of Sandy Davidson who went missing 44 years ago says Scots cops ignored vital witness – Daily Record

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie! Jeśli. Dlatego

Może zainteresować Cię również: Andrew Gosden i podróż do Londynu – historia jednego zdjęcia, cz. 10 (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl