Blog
Zaginieni Przed Laty

To on skrzywdził moją kochaną córeczkę!

To on skrzywdził moją kochaną córeczkę! 13-latka została sama w domu i ginie bez śladu w tajemniczych okolicznościach… Matka w całym do domu znajduje plamy krwi należące do jej córki. Mijają lata, a śledztwo tkwi w martwym punkcie.

Zabójstwo matki i upozorowanie jej zaginięcia

Zabójstwo matki i upozorowanie jej zaginięcia. Według śledczych 49-latka została brutalnie zamordowana przez 16-letniego syna, a jej trzynastoletnia córka- Laura, pomogła pozbyć się jej szczątków.

Wiele lat poszukiwań i rozpaczy!

Wiele lat poszukiwań i rozpaczy! Porwanie… Czy umyślna ucieczka? Sprawa, o której dzisiaj przypomnimy dotyczy Tabithy Danielle Tuders, zaginionej 19 lat temu. 13-letnia Tabitha ostatni raz widziana była 29 kwietnia 2003 roku w Nashville w stanie Tennessee. O 7:00 rano obudził ją tata. Kiedy wychodził do pracy, oglądała TV. O 8:00 powinna wsiąść do szkolnego […]

Porywacz zabił jej rodziców. 88 dni niewoli Jayme Closs

Porywacz zabił jej rodziców. 88 dni niewoli Jayme Closs. Nikt go nie znał. Przyszedł do ich domu ze strzelbą 15 października 2018 roku o 12:53. Już w drzwiach zastrzelił ojca Jayme Closs, Jake’a. Przeszukał dom – łazienka była zabarykadowana, chowały się w niej matka Denise wraz z córką. Policja odebrała telefon, słyszała krzyki. Kilka minut […]

Gdzie jest zaginiona Iwona Wąsik?

Gdzie jest zaginiona Iwona Wąsik? 3 października 2002 roku w Tarnowskich Górach zaginęła 13-letnia wówczas Iwona Wąsik. Iwona urodziła się 6 stycznia 1989 roku. Razem z rodzicami i dwoma braćmi (jeden z nich był jej bratem bliźniakiem) mieszkała na osiedlu Przyjaźń przy ulicy Francuskiej.

Tabithy Danielle Tuders została porwana? Czy to umyślna ucieczka?

Tabithy Danielle Tuders została porwana? Czy to umyślna ucieczka? 13-letnia Tabitha ostatni raz widziana była 29 kwietnia 2003 roku w Nashville w stanie Tennessee o godzinie 7:00. Kiedy ojciec dziewczyny wychodził do pracy, dziewczyna oglądała TV. 18-lat niewiedzy!

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl