Blog
Zaginieni Przed Laty

13-latka zaginęła po tym, jak została zabrana przez swojego sąsiada

13-latka zaginęła po tym, jak została zabrana na imprezę przez swojego sąsiada. W samochodzie 25-latka znaleziono krew i włosy zaginionej nastolatki.

13-latka

Każdego dnia na całym świecie ginie bez śladu wiele osób… Niestety zły los potrafi być okrutny i nie udaje się odnaleźć wszystkich. Mijają lata, rozpacz bliskich nabiera na sile. Niewiedza staje się tak dokuczliwa, że zamienia życie w koszmar.

Sprawa o której dzisiaj napiszemy wciąż jest nierozwiązana do końca. Chociaż wszystko wskazuje na to, że Amy nie żyje jej ciała do dziś nie odnaleziono.

Amy Marie Yachimec miała 13 lat kiedy zaginęła 6 listopada 1981 roku. Amy tamtego dnia wyszła z mieszkania w 3500 bloku West Van Buren Street w Phoenix w Arizonie około godziny 22:00 w towarzystwie  25-letniego sąsiada- Raymond Diaz, i jego 20-letnią dziewczynę. Para miała podwieźć nastolatkę na imprezę.

Zdjęcie ze strony https://int-missing.fandom.com/wiki/Amy_Yachimec

 

Później w nocy Diaz i jego dziewczyna przyszli do rodzinnego mieszkania Amy. Para bardzo dziwnie się zachowywała. Diaz był wtedy całkiem nagi. Pytali rodziców nastolatki… Co się stało? Rodzice 13-latki nie wiedzieli, co para ma na myśli zadając to pytanie.

25-latek i jego dziewczyna nic więcej nie chcieli mówić. Rodzice nastolatki nie wiedzieli, że Amy zaginęła w tym czasie. Nie podejrzewali wtedy, że coś jest nie tak.

Zdjęcie ze strony https://int-missing.fandom.com/wiki/Amy_Yachimec

W tym czasie nie zgłoszono jeszcze zaginięcia Amy. Zaginięcie nastolatki na policję wpłynęło następnego dnia.  Mundurowi zaczęli rozpytywać 25-letniego sąsiada o zaginioną, ale on twierdził, że nie wie gdzie dziewczyna jest i sam udawał zmartwionego.

 

Zeznanie kuzyna 25-latka

Kuzyn Diaza powiedział, że Diaz, jego dziewczyna i Amy byli tej nocy w jego rezydencji. Amy była przestraszona, zapłakana. Diaz chciał uprawiać seks z Amy, ale jego kuzyn nie pozwolił na to w domu i cała trójka odeszła.

Zdjęcie ze strony https://int-missing.fandom.com/wiki/Amy_Yachimec

Od tamtej pory nikt już  nie widział Amy. Niestety wielotygodniowe poszukiwania nie przyniosły oczekiwanego efektu. Po 13-letniej Amy nie było śladu. Śledczy sprawdzili samochód 25-latka, znaleziono w nim ślady krwi i długie ciemne włosy…   Mężczyzna nie został wtedy zatrzymany, śledczy stwierdzili, że nie mają wystarczająco dużo dowodów przeciwko niemu.

 

Anonim

W 1988  roku na komisariat policji została wysłana anonimowa wiadomość. Anonimowa osoba twierdziła, że zaginiona Amy została zamordowana i jest pochowa na pustyni. Pomimo dokładnych wskazówek szczątków zaginionej nastolatki nigdy nie odnaleziono.

 

W 2015 roku śledczy powiązali Raymonda Diaza z morderstwem Amy. Okazało się, że krew znaleziona w jego samochodzie należy do Amy. Krew została znaleziona w samochodzie podczas pierwotnego poszukiwania w 1981 roku, ale nie można było jej zbadać, ponieważ testy DNA nie były obecne w tym czasie.

W 2018 roku Raymond Diaz została oskarżona o morderstwo pierwszego stopnia Amy. Trzeba było czekać wiele lat, żeby mężczyzna został zatrzymany.

Diaz nie został jeszcze skazany.

Strona poświęcona zaginionej Amy: Amy Marie Yachimec | Facebook

 

Źródło: Amy Yachimec – Polska | International Missing Persons Wiki | Fandom

Amy Marie Yachimec – Centrum zasobów dla spraw zaginionych dzieci (rcccmcc.com)

Amy Marie Yachimec – The Charley Project

 

 

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie! Jeśli

Może zainteresować Cię również: Stefan R. umówił się na randkę. Zabił, następnie zjadł część zwłok (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

3 2 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl