BLOG

Nastolatka była więziona przez 38-latka poznanego w sieci

Nastolatka była więziona przez 38-latka poznanego w sieci

Nastolatka była więziona, torturowana i gwałcona przez 38-latka poznanego w sieci. Dziewczyna była przekonana, że oprawca ją zabije.

Nastolatka

13-letnia Alicia Kozakiewicz mieszkanka Pittsburghu poznała przez Internet mężczyznę, który podawał się za jej rówieśnika. Nawet przez krótką chwilę nie przeczuwała, że cały czas jest oszukiwana, a po drugiej stronie monitora znajduje się dorosły mężczyzna, który ma co do niej chore plany. Ich znajomość trwała kilka miesięcy, zanim postanowili się spotkać. 13-latka umówiła się na spotkanie z nieznajomym mężczyzną, lecz obawiała się, że rodzice będą przeciwni temu, dlatego wymknęła się z domu ukradkiem i zniknęła. Kiedy udała się we wskazane miejsce, była zszokowana, że na spotkaniu pojawił się 38-letni mężczyzna. Dotarło do niej wtedy, że przez kilka miesięcy była okłamywana. Próbowała się wycofać, ale mężczyzna uprowadził dziewczynę. Następnie przez cztery dni ją więził, torturował i bestialsko gwałcił. Alicia była przekonana, że oprawca ją zabije.

-Robiłam wszystko, by przeżyć. Nieważne, jak bolesne i obrzydliwe to było. Nie miałam jednak wtedy wpływu na swój los. Gdy zaczęłam z nim walczyć, skończyłam ze złamanym nosem.

– wspomina w wywiadzie z mediami Alicia.

Nastolatka była więziona przez 38-latka poznanego w sieci
zdjęcie ze strony kobieta.gazeta.pl

Koszmar nastolatki z pewnością nie skończyłby się, gdyby nie to, że 38-latek zaczął chwalić się w sieci tym, co robi swojej ofierze. Transmitował tortury, jakim poddawał dziewczynę oraz gwałty. Jeden z widzów rozpoznał nastolatkę, ponieważ w mieście wisiały już plakaty informujące o zaginięciu 13-latki. Dzięki temu sprawca został szybko namierzony przez FBI.

Alicia pomaga teraz innym

Alicia miała dużo szczęścia w tym nieszczęściu. Po czterech dniach bezdusznych gwałtów i tortur nareszcie została uratowana. Jednak jak podkreśla, zdarzenia sprzed lat naznaczyły jej całe życie bolesnym doświadczeniem. Obecnie Alicia jest dorosłą kobietą, mówczynią motywacyjną. Pomaga innym i inspiruje osoby, które mają za sobą trudne doświadczenia. Alicia również edukuje na temat zagrożeń w sieci. Jej profil na Instagramie obserwuje już ponad 23 tysiące osób.

 

Źródło: Nastolatka była więziona przez 38-latka poznanego w sieci. “Robiłam wszystko, by przeżyć” (gazeta.pl)

Nastolatka była więziona przez 38-latka poznanego w sieci. “Robiłam wszystko, by przeżyć” (vnexplorer.net)

Nastolatka była więziona przez 38-latka poznanego w sieci. “Robiłam wszystko, by przeżyć” (kobiecaprasa.ovh)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie! Lecz

Może zainteresować Cię również: Zamordowano trzech chłopców. Trwa poszukiwanie sprawcy! (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl