Blog
Zaginieni Przed Laty

Tabithy Danielle Tuders została porwana? Czy to umyślna ucieczka?

Tabithy Danielle Tuders została porwana? Czy to umyślna ucieczka? 13-letnia Tabitha ostatni raz widziana była 29 kwietnia 2003 roku w Nashville w stanie Tennessee o godzinie 7:00. Kiedy ojciec dziewczyny wychodził do pracy, dziewczyna oglądała TV. 18-lat niewiedzy!

Tabithy Danielle Tuders

Tamtego dnia dziewczyna o 8:00 rano miała udać się do szkoły. Świadkowie widzieli ją w drodze na przystanek… Szła spacerkiem, przeglądając jakieś dokumenty. 13-latka nie wsiadła do autobusu i nie dotarła do oddalonej o 2 kilometry szkoły.

progresja wiekowa


Rodzice skontaktowali się ze szkołą około godziny 18:00, kiedy córka nie wróciła do domu. Po otrzymaniu informacji, że Tabitha nie zjawiła się w szkole, zawiadomili policję o zaginięciu córki. Dziewczynka nie miała żadnych powodów do ucieczki. Była dobrą uczennicą, udzielała się również w kościelnym chórze Baptystów Eastland, nie wagarowała. Prawdopodobnie Tabithy nie miała chłopaka.

Tabithy Danielle Tuders została porwana? Czy to umyślna ucieczka?
apel

Za 2 tygodnie miała odwiedzić park rozrywki SIX FLAGS OF AMERICA w stanie Kentucky, czym była bardzo podekscytowana i już nie mogła się doczekać tego dnia. W domu zostawiła wszystkie ubrania, kosmetyki i 20 dolarów w gotówce. Jej rodzice i rodzeństwo zostali zbadani wariografem, co potwierdziło, że nie mieli związku z jej zniknięciem. Co więc mogło się wydarzyć? 

Tabithy Danielle Tuders- Świadkowie

Chłopiec z sąsiedztwa zeznał policji, że widział Tabithę wsiadającą do czerwonego auta z afroamerykańskim mężczyzną w wieku 30-40 lat w czapce z daszkiem. Słowa chłopca nie znalazły potwierdzenia, ale psy podjęły trop na trasie, którą wskazał. Były chłopak starszej siostry Tabithy odpowiadał opisowi kierowcy, ale policja nigdy nie była w stanie połączyć go z jej zniknięciem. Rodzice uważają, że dziewczynka nie wsiadłaby do samochodu z nikim obcym. Psy zgubiły trop w miejscu opisywanym jako aleja, choć ponoć przyjaciele dziewczyny mówią, że nigdy nie poszłaby tam sama.

Tabithy Danielle Tuders została porwana? Czy to umyślna ucieczka?
zaginiona nastolatka
Tabithy Danielle Tuders została porwana? Czy to umyślna ucieczka?
podejrzany samochód

 

Szyfr

Kartka znaleziona w pokoju dziewczynki może mieć związek z jej sprawą. ” TDT- N-MTL” TDT ” to inicjały Tabithy. Inicjały drugiej osoby są nieznane.
Znaleziono również wizytówkę Tabithy z adresem, numerem telefonu i hasłami „zadzwoń do mnie” i  „sexowna dziewczyna”. Drugie hasło zostało przekreślone i przepisane jako „ghetto girl”.

Okazało się, że kartka miała związek z jej przyjacielem, a nie z jej zniknięciem. Po przeszukaniu komputera nie znaleziono niczego, co mogłoby pomóc w rozwiązaniu tej tajemniczej sprawy. Wiadomo tylko, że nastolatka często odwiedzała w Internecie czaty.

Podejrzany

Martin Tim Boyd (zwróćcie uwagę na MT na karteczce, nie pasuje tylko to L) został aresztowany za próbę zwabienia 11-latki do auta 4 miesiące przed zaginięciem Tabithy (kilka przecznic od jej domu). Powiązano go ze sprawą z uwagi na podobieństwo działania i wygląd podany przez świadka, nie zgadzał się tylko wiek. Martin miał 19 lat w dniu zaginięcia Tabithy. Z braku dowodów został usunięty z listy podejrzanych.

30 października 2003 roku kierowca ciężarówki z Linton w stanie Indiana zgłosił, że widział Tabithę w towarzystwie mężczyzny i innej nastolatki. Dziewczyna wyglądająca jak Tabitha była bojaźliwa i zdenerwowana. Pracownik hotelu w Linton również zgłosił policji, że widział Tabithę z inną nastolatką i mężczyzną. Informacje te nie zostały potwierdzone, ale niepokojące jest to, że świadkowie widzieli dziewczynki w październiku, a w sierpniu – kilka miesięcy po zaginięciu Tabithy – zaginęła inna nastolatka, 11-letnia Heaven Ross.

Tabithy Danielle Tuders została porwana? Czy to umyślna ucieczka?
zdjęcie ze strony leeleevotes.blogspot.com

Dziewczynka także zniknęła w drodze do szkoły w Alabamie (odległość między miejscami zamieszkania dziewczyn jest duża, ale policja łączyła te przypadki). Najgorsze jest to, że szczątki Heaven odnaleziono 3 lata później.

Anonim

W 2011 roku rodzina otrzymała anonimowy list z Kalifornii z informacją, że tam mieszka Tabitha. Ustalono, że była to Escort Girl z Las Vegas, która używała fałszywych imion i nazwisk: Brie, Tori i Lisa Piasecki. Adwokat rodziny odnalazł kobietę i połączył fakty. Tabitha i Brie mają podobne znamię na brzuchu, podobne usta, oczy. Brie ma tatuaż TASOS. Czy może to oznaczać TABITHA S.O.S?


„Twoje oczy, nigdy się nie zmieniają. Możesz nosić szkła, zmienić kolor, ale nigdy nie możesz zmienić swoich oczu” – powiedział Bo Tuders.

Tudersowie udali się do Las Vegas, ale z jakichś przyczyn odmawiano im wstępu do miejsca pobytu dziewczyny. FBI twierdzi, że przesłuchiwała Brie. Powiedziała im, że jej prawdziwym imieniem jest Lisa Piasecki, mieszka na Florydzie i dostarczyła próbki DNA. Mimo tego Tudersowie chcieli się z nią spotkać. Do spotkania jednak nigdy nie doszło.

Sprawa Tabithy pozostaje nierozwiązana. Śledczy nie są pewni, co się z nią stało, ale uważają, że jest w niebezpieczeństwie.

Autor: ZPL

Źródło: TABITHA TUDERS – 13 lat (2003) jako Nashville TN (forumotion.net)

Pin on Tabitha Danielle Tuders MISSING since 2003 (pinterest.com)

Tabitha Danielle Tuders, (1990 – 2003) – ForeverMissed.com Online Memorials

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie! Zaginiony Krzysztof

Może zainteresować Cię również: Elliot Rodger – Odwet na społeczeństwie, które odmówiło miłości (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl