Blog
Zaginieni Przed Laty

Mikelle kochana córeczko gdzie jesteś?

Mikelle kochana córeczko gdzie jesteś? 11-latka ostatni raz widziana była w pobliżu swojego domu. Jeździła na rowerze z siostrą, kiedy usłyszały nadjeżdżającą furgonetkę z lodami. Siostra Mikelle poszła do domu po płaszcz. Kiedy wróciła, niecałe dwie minuty później Mikelle już nie było. 24-lata niewiedzy!

Gdzie jest Ania Janowska?

Gdzie jest Ania Janowska?

Gdzie jest Ania Janowska? Śledztwo w sprawie Ani umorzono po czterech latach od jej zaginięcia. Kilka lat temu do mamy dziewczynki zgłosili się policjanci. Chcieli pobrać materiał DNA.

Potwór mojej córki nadal bez kary

Potwór mojej córki nadal bez kary. Jedenastoletnia Lindsey Baum była śliczną dziewczynką o blond włosach i brązowych oczach, które cały czas się śmiały. Mieszkała wraz z mamą Melissą i bratem Joshem w Waszyngtonie, do którego po rozwodzie rodziców przybyli z Tennessee.

Zabójca mojej córki nadal bez kary.

Zabójca mojej córki nadal bez kary. Boję się, że skrzywdzi kolejne dziecko – mówi Melissa. Jedenastoletnia Lindsey Baum była śliczną dziewczynką o blond włosach i brązowych oczach, które cały czas się śmiały. Mieszkała wraz z mamą Melissą i bratem Joshem w Waszyngtonie, do którego po rozwodzie rodziców przybyli z Tennessee.

Zemścił się na niej, porywając jej córeczkę!

Zemścił się na niej, porywając jej córeczkę! Gwałt nie był najgorszą rzeczą, jaka spotkała ją w życiu. Rosalynn McGinnis w momencie, gdy miała 10 lat, została zgwałcona przez swojego ojczyma, który potem ją porwał, uwięził i przez 20 lat wykorzystywał seksualnie. W ciągu 20 lat udręki i niewoli, urodziła zwyrodnialcowi 9 dzieci. Ich los był […]

Po 18 latach niewoli Jaycee odzyskała swoje życie!

Po 18-latach niewoli Jaycee odzyskała swoje życie!

Po 18 latach niewoli Jaycee odzyskała swoje życie! Jaycee Lee Dugard była nieśmiałą 11-latką. Została porwana prosto z ulicy, w drodze do szkoły. Zrozpaczeni rodzice stracili córkę na 18 lat. W tym czasie dziewczynka przeżywała koszmar. W wyniku regularnych gwałtów urodziła porywaczowi dwoje dzieci.

Lublin. Pedofil z Lublina-czyhające zło

Lubin. Pedofil z Lulina-czyhające zło

Lublin. Pedofil z Lublina-czyhające zło. Pedofil groził 12-latce, że jeśli nie spełni jego żądań – brutalnie ją zgwałci, a następnie zabije i pozbędzie się ciała. Zastraszając nieletnią i ponawiając swoje groźby, nakłaniał do spotkania w umówionym przez niego miejscu.

Pomorze: Zaatakował kobietę i porwał 11-latkę. Trwa policyjna obława

Kochani 40-letni Krzysztof B. Zatrzymany. To on był poszukiwany listem gończym po tym jak próbował uprowadzić 11-letnią dziewczynkę. Pomorze-trwa policyjna obława. Policjanci szukają mężczyzny, który najpierw zaatakował kobietę, a potem uprowadził 11-letnią dziewczynkę. Na szczęście udało się jej uciec. Napastnik nadaKl jest na wolności i niewykluczone, że może kolejny raz stać się ogromnym zagrożeniem dla […]

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl