Blog
Zaginieni Przed Laty

Gdzie jest Ania Janowska?

Gdzie jest Ania Janowska?

Gdzie jest Ania Janowska? Śledztwo w sprawie Ani umorzono po czterech latach od jej zaginięcia. Kilka lat temu do mamy dziewczynki zgłosili się policjanci. Chcieli pobrać materiał DNA.

Gdzie jest Ania?

To zaginięcie jest jednym z tych, co spędza sen z powiek i pomimo upływu lat wracamy do sprawy z nadzieją, że może tym razem uda się czegoś dowiedzieć.

Ania Janowska zaginęła w Łodzi, dziś miałaby ponad 40 lat. Gdzie jest? Co stało się w dniu jej zaginięcia? Na te pytania i wiele innych, odpowiedzi szuka rodzina.

Gdzie jest Ania Janowska?
Ania

16 września 1989 roku. Kilka dni wcześniej rozpoczął się rok szkolny. Ania rozpoczęła naukę w piątek klasie Szkoły Podstawowej nr 150 przy ul. Żwirki w Łodzi. Była bardzo dobrą uczennicą, ale i też wspaniałą koleżanką.

16 września Ania założyła na nogi nowiutkie białe, płócienne buty i około godziny 13:00 wyszła z domu. Dziewczynka poszła do apteki po krople do oczu, które miały być zrobione na zamówienie. Po drodze miała kupić jeszcze kiszoną kapustę.

Zaginięcie

Ania do apteki miała bardzo blisko, wystarczyło tylko przejść na drugą stronę ulicy. Po kiszoną kapustę miała iść na małe targowisko, które było blisko Domu Handlowego ,,Central”.  Potem miała wrócić do domu. Jednak Ania nigdy już nie wróciła. Kiedy dziewczynka nie wracała, zaniepokojeni rodzice zaczęli jej szukać. Z godziny na godzinę do poszukiwań dołączali znajomi rodziny, a wieczorem została powiadomiona milicja o zaginięciu Ani Janowskiej.

Tego samego dnia późnym wieczorem w Dzienniku Telewizyjnym ukazał się komunikat o zaginięciu 11-letniej Ani.

Gdzie jest Ania Janowska?
Zaginiona Ania

Ania miała 146 cm wzrostu, długie blond włosy, spięte w kucyk. Ubrana była w granatową kurtkę z białym suwakiem, białą bluzkę z napisami, dżinsy i płócienne buty.

Plotki

Wśród mieszkańców zapanowała panika. Wszyscy bali się o swoje dzieci, tym bardziej że chodziły plotki, że w mieście grasuje gang porywający dzieci. Plotek przybywało… Mówiono, że Ania została zabita, a jej ciało zamurowano w Centrum II. Żadnej z tych plotek nie potwierdzono. Hipotez było wiele. Jedną z nich było to, że Ania została uprowadzona przez tajemniczego mężczyznę. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że chociaż od zaginięcia Ani upłynęło wiele lat, nie ma nic, nie ma śladu, nie ma punktu zaczepienia. Jak to możliwe, że człowiek wychodzi z domu i rozpływa się w powietrzu?

Nieustająca rozpacz bliskich

Rodzice Ani robili wszystko, co w ich mocy, by odnaleźć córkę. Odwiedzali jasnowidzów, radiestetów. Niestety po Ani nie było śladu. Śledztwo w sprawie Ani umorzono po czterech latach od jej zaginięcia. Kilka lat temu do mamy dziewczynki zgłosili policjanci. Chcieli pobrać materiał DNA. Od tamtej pory znów zapadła cisza. Sprawa utkwiła w miejscu.

Liczymy na to, że tę sprawę może tylko rozwiązać Archiwum X.

Źródło: Zagadka zaginięcia dziecka w centrum Łodzi. Gdzie jest Ania Janowska? Zaginiona dziewczynka przepadła bez śladu 11.10.2022 (msn.com)

(3) Zaginieni przed laty | Facebook

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: 10-latkowie torturowali i zamordowali 3-letniego Jamesa – Zaginieni Przed Laty

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

3.8 4 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Saj

Czy dobrze widzę, że na tym filmiku to właśnie Ania śpiewa z Eleni?
https://youtu.be/S_0R0DmPGI8

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl