Blog
Zaginieni Przed Laty

Zemścił się na niej, porywając jej córeczkę!

Zemścił się na niej, porywając jej córeczkę! Gwałt nie był najgorszą rzeczą, jaka spotkała ją w życiu. Rosalynn McGinnis w momencie, gdy miała 10 lat, została zgwałcona przez swojego ojczyma, który potem ją porwał, uwięził i przez 20 lat wykorzystywał seksualnie. W ciągu 20 lat udręki i niewoli, urodziła zwyrodnialcowi 9 dzieci. Ich los był niewiele lepszy niż porwanej kobiety.

Zemścił się na niej

Ta historia dosłownie mrozi krew w żyłach. Gdy w 1997 roku matka 11-letniej wówczas Rosalynn McGinnis zerwała z Henrim Piettem, bo ten ją bił, mężczyzna poprzysiągł zemstę.

Zemścił się na niej porywając jej córeczkę!
Rosalynn McGinnis

Wkrótce potem porwał dziewczynkę, odbierając ją ze szkoły i wywiózł z jej domu w Oklahomie w USA do Meksyku. Gdy matka zgłosiła zaginięcie córki, mężczyzna początkowo brał udział w poszukiwaniach i prosił w mediach o jakiekolwiek informacje miejsca pobytu dziewczynki.

Zemścił się na niej porywając jej córeczkę!

Następnie zniknął i wyjechał z 11-latką do Meksyku

Tam rozpoczął się koszmar dziewczyny. Rosalynn była bita przez Henriego i wielokrotnie gwałcona. Urodziła mu dziewięcioro dzieci – pierwsze, gdy miała zaledwie 15 lat. Rosalynn z dziećmi żyła w ubóstwie, sypiając w namiocie i nosząc łachmany.

Piette kontrolował swoją ofiarę przez wyjątkowo okrutną przemoc, groźby przemocy, a także molestowanie seksualne jej i jej dzieci. Przez ten czas wielokrotnie zmieniał nazwisko, by pozostać w ukryciu – informuje Adam Reynolds z FBI.

Zemścił się na niej porywając jej córeczkę!
Rosalynn McGinnis z pierwszym dzieckiem, które urodziła w Meksyku

W 2016 roku Rosalynn postanowiła zakończyć ten koszmar. Gdy Piette spał upity alkoholem, uciekła razem z dziećmi do konsulatu USA w Nogales w Meksyku. Tam opowiedziała swoją wstrząsającą historię i niedługo potem Henri Piette został zatrzymany.

Henri Piett

Rosalynn opowiedziała o koszmarze psychicznym, jakiego doznały jej dzieci.

Piette mówił im, że są zwierzętami i tak je traktował. Mówił, że jedynym powodem, dla którego wciąż żyją, jestem ja. I że gdyby mnie tam nie było, to pozabijałby ich wszystkich. Stosował na nas każdą formę przemocy, jaką można sobie wyobrazić – opowiadała kobieta w wywiadzie, którego udzieliła po uwolnieniu.

Rosalynn McGinnis z dziećmi po ucieczce od oprawcy

W czerwcu 2019 roku Henri Piette usłyszał zarzuty uprowadzenia nieletniej i wielokrotnych gwałtów. 25 lutego 2020 roku mężczyzna został skazany przez sąd na dożywocie.

Przez 20 lat Rosalynn i jej dzieci byli ofiarami strasznej przemocy nie tylko fizycznej, ale i psychicznej. Przez 20 lat Rosalynn obawiała się o swoje życie i swoich dzieci. Odwaga ofiary skończyła ten niewyobrażalny terror. Niestety, te potworne wspomnienia pozostaną z nią do końca życia. Na szczęście do końca życia na oprawcy będzie ciążył też wyrok – mówił podczas ogłaszania wyroku prokurator Brian Kuester.

 

Autor: ZPL Zemścił się na niej

Źródło: Zniknęła, gdy miała jedenaście lat, jej nieobecność trwała blisko dwie dekady – Wiesz

The Tragic Story of Rosalynn McGinnis, Who Was Kidnapped, Raped and Held Captive by Her Stepfather | by Edwin | The Crime Scene | Medium

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: 49-latek zgwałcił 19-latkę z Ukrainy, którą przyjął pod swój dach. (zaginieniprzedlaty.com)

 

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl