Blog
Zaginieni Przed Laty

Zainal Abidin – odnaleziony po 16 latach?

Zainal Abidin – odnaleziony po 16 latach? 26 grudnia 2004 roku miało miejsce trzęsienie ziemi na Oceanie Indyjskim. Tego dnia w okolicy wybrzeża służbę pełnił pewien młody funkcjonariusz policji – Zainal Abidin. Po latach uznano go za zmarłego.

Zainal… Niesamowity przypadek

Jakiś czas temu  jego rodzina natrafiła na fotografię mężczyzny łudząco przypominającego zaginionego przed laty Zainala. Sprawę od razu nagłośniono. Jak się okazało, mężczyzna ten przebywa w szpitalu psychiatrycznym. Niestety trudno jest się z nim porozumieć, a w dodatku ma bardzo duże problemy z pamięcią. Oczywiście może to wynikać z szoku lub jakiegoś ciężkiego urazu, którego mężczyzna doznał podczas trzęsienia ziemi. Później Zainal Abidin mógł błąkać się po okolicznych wioskach.

Na tę chwilę wiadomo jedynie, że udało się dopasować 80 procent cech fizycznych zaginionego policjanta i mężczyzny, który przebywa w szpitalu. Zgadzają się również znaki szczególne mężczyzn. Pocieszający jest również fakt, że mężczyzna ożywił się, gdy usłyszał pieśń policjantów przybyłych do niego z wizytą, choć samych funkcjonariuszy nie rozpoznał. Niestety nie wiemy jakie wyszły badania DNA, które były zaplanowane.

Zainal Abidin - odnaleziony po 16 latach?

Mamy nadzieję, że ta historia chmiała pozytywne zakończenie i zarówno rodzina, jak i rozpoznany mężczyzna, zaznają spokoju… Dzięki takim sytuacjom utwierdzamy się w przekonaniu, że warto robić to, co robimy – poszukiwać osób zaginionych. Nadzieja zawsze umiera ostatnia! Oby ten wpis dał nadzieję tym, którzy stracili ją jakiś czas temu…

Źródło: www.facebook.com

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: Nowe fakty ws. zabójstwa niesłyszącej Ewy ze Starogardu Gdańskiego (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl