Blog
Zaginieni Przed Laty

Grabszczyzna. Odnaleziono nagie zwłoki w lesie pod Strachówką.

Grabszczyzna. Odnaleziono nagie zwłoki w lesie pod Strachówką. Wiemy, do kogo należą. To ciało poszukiwanej od prawie miesiąca 67-letniej Janiny K., zamordowanej przez zięcia we wsi pod Wyszkowem.

Grabszczyzna

15 stycznia 2022 roku znaleziono zwłoki zamordowanej kobiety. Na początku nie było wiadomo, do kogo one należą, jednak śledczy szybko rozwiązali zagadkę tajemniczych zwłok, na które natknęły się w sobotę spacerowiczki w lesie w miejscowości Grabszczyzna (gmina Strachówka). Nagie ciało zamordowanej kobiety znajdowało się między drzewami. Jak się okazało, zwłoki należą do poszukiwanej od prawie miesiąca 67-letniej Janiny K. zamordowanej przez zięcia we wsi pod Wyszkowem.

 

Nagie zwłoki prawdopodobnie zostały przywiezione w to miejsce przez mordercę i porzucone. Sprawca to 31-letni Damian B. Mężczyznę zatrzymano 19 grudnia 2021 roku, od razu przyznał się do zabicia swojej teściowej w domu, w miejscowości Lucynów. Morderca podał również miejsce ukrycia ofiary. Niestety policja w wyznaczonym terenie nie odnalazła ciała zamordowanej. W poszukiwania zaangażowały się poważne siły oraz środki z kilku sąsiadujących powiatów.

Janiny K. do soboty szukali nurkowie, policjanci, strażacy, leśnicy, jak również żołnierze WOT. Użyto również dronów i psów tropiący. Jednak to dopiero przypadek sprawił, że potwierdziły się makabryczne zeznania bezwzględnego zięcia. Damian B. przebywa aktualnie w areszcie śledczym i oczekuje na proces. Za zabójstwo grozi mu dożywocie.

Ciało Janiny K. zostało przewiezione do Zakładu Medycyny Sądowej w Warszawie i zostanie poddane sekcji, która wyjaśni szczegóły śmierci starszej kobiety.

Grabszczyzna. Odnaleziono nagie zwłoki w lesie pod Strachówką
zdjęcie ze strony policji W Wyszkowie

Przypomnijmy

Janina K. 18 grudnia 2021 roku zniknęła ze swojego domu w Wyszkowie. Tamtego dnia około godziny 21:00 do domu wróciła Magdalena B. – córka zaginionej. Drzwi były zamknięte, dom pusty, w garażu nie było auta. Córka wielokrotnie próbowała się dodzwonić do matki i swojego męża, jednak ich telefony były wyłączone. Gdy weszła do jednego z pokoi i do kuchni, przerażona zobaczyła liczne ślady krwi. W mieszkaniu kobieta znalazła porzuconą linę holowniczą i taśmę izolacyjną. Od razu przeczuwała, że stało się coś złego… Przestraszona kobieta natychmiast zgłosiła sprawę policji. Mundurowi zabezpieczyli damską odzież i klucze od domu. Już następnego dnia w Warszawie mundurowi zatrzymali męża pani Magdaleny- Damiana B. To właśnie jego od początku podejrzewali o zamordowanie Janiny K.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 67-letnia Janina K. była przez zięcia bita pięścią po twarzy. Gdy od ciosów upadła na podłogę, mężczyzna zaczął ją dusić. Jak dokładnie umarła, wyjaśnić ma sekcja zwłok.

Źródło: GRABSZCZYZNA. Wiemy czyje zwłoki odnaleziono w lesie pod Strachówką. – WWL112.PL

32-LATEK BRUTALNIE ZAMORDOWAŁ TEŚCIOWĄ. Nagie ciało w lesie (msn.com)

Odnaleziono ciało 67-letniej mieszkanki gminy Wyszków – Aktualności – KPP w Wyszkowie (policja.gov.pl)

ZABÓJSTWO POD WYSZKOWEM – Prokuratura Okręgowa w Ostrołęce – Portal Gov.pl (www.gov.pl)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: Alicia Navarro uciekła mając 15 lat. Gdzie jest nastolatka w spektrum autyzmu? (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl