Blog
Zaginieni Przed Laty

Adrian, niechciany chłopczyk

Wydaje się, że takie wydarzenia to wyłącznie scenariusze jakiegoś tragicznego filmu. Nic bardziej mylnego. W takim piekle na ziemi znajdował się 7-letni Adrian, który zmarł wygłodzony, zastraszony, torturowany i zupełnie bezbronny. Oprawcami byli jego ojciec i macocha.

Michael Jones i jego żona Heather mieli sześcioro dzieci. Adrian Jones (lat 7) nie był biologicznym dzieckiem Heather, a niechcianym dzieckiem z pierwszego małżeństwa Michaela.

Adrian

Z tego powodu Michael i Heather traktowali Adriana skandalicznie nieludzko, głodzili go i maltretowali. Zmuszali chłopca do poszukiwania w śmieciach resztek jedzenia, które musiał zjadać, żeby przeżyć.

Zmuszali również chłopca do stania w brudnym basenie z wodą po szyję przez wiele godzin. Przywiązywali go z zawiązanymi oczami do stołu inwersyjnego i bili miotłami. Kazali mu stać na mrozie w samej koszulce… A to tylko niewielka część maltretowania, jakiego doznał mały Adrian.

Adrian

Heather, macocha, która powinna była zrobić wszystko, by uratować chłopca, udokumentowała obrażenia Adriana zdjęciami i filmikami zapisanymi na swoim komputerze. Twierdzi, że również była maltretowana i bała się szukać pomocy.

Adrian zmarł pod prysznicem, zagłodzony, ze związanymi rękami i nogami. Znajdował się tam przez kilku dni. Koroner powiedział, że Adrian przypominał kogoś z obozu koncentracyjnego – tak niedożywionego dziecka jak on jeszcze nigdy nie widział.

Adrian
Fotografie, które pozyskano z komputera macochy, przedstawiały m.in. chłopca przywiązanego do ławki, unieruchomionego deskami, bandażami i kajdankami. Widoczne są tam również obrażenia, które zadawano mu w trakcie tortur

Pozbycie się ciała chłopca

Aby pozbyć się ciała Adriana, Michael kupił 6 świń, którymi nakarmił to biedne wychudzone dziecko. Myślał, że w ten sposób pozbędzie się wszelkich dowodów, ale tak się nie stało. Mały Adrian, a raczej jego szczątki, został znaleziony w zagrodzie dla świń.

Adrian

Sprawa morderstwa nie wyszłaby na jaw, gdyby nie interwencja policji, której zgłoszono przemoc domową. Funkcjonariusze interweniowali po tym, jak Heather (macocha chłopca) zeznała, że mąż ją postrzelił. To wtedy zostały odnalezione pozostałości ciała Adriana, które zidentyfikowano dzięki badaniom DNA .

Kiedy sprawa się ujawniła, kobieta, która wynajmowała dom rodzinie, pokazała mediom, w jakich warunkach żyły tam dzieci. Dom przeobraził się w brudną, zaśmieconą i zaniedbaną ruinę. Według świadków na podłodze znajdowały się nawet martwe myszy.
Reszta rodzeństwa Adriana na szczęście przeżyła te tragiczne wydarzenia. Przebywa pod stałą kontrolą lekarzy i psychologów.

Wyrok

9 maja 2017 roku Michael i Heather zostali skazani na dożywocie z możliwością zwolnienia warunkowego po 25 latach. Prokuratura ogłosiła, że to jedna z najgorszych zbrodni, jakie miały miejsce w ostatnich 30 latach.

Heather Jones- macocha Adriana
Michael Jones- ojciec chłopca

„Ta historia zawiera fotografie i niepokojące obrazy, które dotychczas nie były widziane przez opinię publiczną. Zastanawialiśmy się, które zdjęcia opublikować, w końcu wybraliśmy kilka z wielu. Nie staramy się w ten sposób podążać za sensacją. Naszym celem jest wzbudzenie odpowiedzialności. Systemy społeczne i rządowe, które powinny chronić dzieci, muszą zobaczyć czym to grozi i sprawić, aby sytuacja Adrian Jonesa nigdy nie powtórzyła. Publikując tę serię zdjęć, mamy nadzieję naświetlić możliwe błędy” – dodaje redaktor DailyMail, gdzie zostały opublikowane fotografie.

Znęcanie się nad Adriankiem

 

Adrian zimną nocą na dworze
Znęcanie się nad chłopczykiem

Imię: Adrian Jones.
Zmarł: wrzesień lub październik 2015; ciało znaleziono 26 listopada 2015 r.
Wiek w chwili śmierci: 7 lat
Przyczyna śmierci: nadużycie
Lokalizacja: Kansas City, Kansas, USA.

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Sorbetowa

Co za skurw…!! 🤬 Aż się we mnie gotuje ze złości i smutku. Biedne maleństwo. Dobrze, że dostali dożywocie, a nie karę śmierci. Mam nadzieję, że współwięźniowie już się nimi porządnie zajmą. Jak to jest możliwe, że nikt się tym chłopcem nie interesował?! Np. szkoła? I czegoś chyba nie rozumiem. Został znaleziony martwy pod prysznicem. Był koroner. A później starali się pozbyć ciała? To tego ciała nikt nie zabrał? Nie było policji? Coś tutaj nie do końca się zgadza.

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl