Blog
Zaginieni Przed Laty

Krótka historia zaginięcia… Gdzie jest Małgorzata Kępka?

Małgorzata Kępka Są takie zaginięcia, o których słyszał każdy. Są również takie, o których dawno nie mówi nikt… Nie są “porywające”, bo brak w nich tajemnicy i zwrotów akcji. Człowiek po prostu wychodzi z domu i nigdy więcej nie kontaktuje się z rodziną. Choć całą ich historię można streścić w jednym zdaniu, nie są mniej istotne. W “krótkich historiach” będziemy poruszać te zaginięcia, o których ani nie nagrywa się podcastów, ani nie pisze się zbyt często, bo w Internecie natknąć się można jedynie na szczątkowe informacje. Dziś przyjrzymy się sprawie Małgorzaty Kępki. Na jej wizerunek natknęliśmy się w policyjnej bazie osób zaginionych.

Tajemnicze zaginięcie na terenie Warszawy

Małgorzata Kępka przeprowadziła się do Warszawy w 2003 roku, często zmieniała mieszkania oraz miejsca pracy (najczęściej trudniła się jako kelnerka). Przed zaginięciem mieszkała przy ul. Gołębiej 2 w Warszawie, na Zaciszu. 10 marca 2011 roku, wyszła z domu w nieznanym kierunku i do dnia dzisiejszego nie powróciła, ani nie skontaktowała się z bliskimi.

Tuż przez zaginięciem, Pani Małgorzata korzystała z portali randkowych. Według źródeł, od dłuższego czasu regularnie spotykała się z nieznajomymi osobami.

Rysopis

Małgorzata Kępka miała około 180 cm wzrostu, szczupłą sylwetkę ciała, ciemne włosy, oczy szare. Dziś, jeżeli żyje, ma 38 lat.

Małgorzata Kępka
Zaginiona Małgorzata Kępka

Niestety nie wiemy, w co ubrana była w dniu zaginięcia.

KĘPKA MAŁGORZATA
Progresja wiekowa

Tak najprawdopodobniej wyglądałaby dziś.

Kontakt

Wszelkie informacje o zaginionej prosimy zgłaszać jednostce prowadzącej sprawę – Wydział Kryminalny Komisariatu Policji Warszawa Targówek, tel. 22-603-81-71, 603-87-50.

Można również napisać wiadomość prywatną do naszej Redakcji. Oczywiście gwarantujemy anonimowość!

Źródło

https://zaginieni.policja.pl/

http://pragapn.policja.waw.pl/

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl