Blog
Zaginieni Przed Laty

Zabił rodzinę na oczach 11-letniego chłopca i odebrał sobie życie.

Zabił rodzinę na oczach 11-letniego chłopca i odebrał sobie życie.

Zabił rodzinę na oczach 11-letniego chłopca. Powodem była zazdrość! Mężczyzna podczas domowej awantury zabił żonę i teściową, pomoc wezwał 11-letni chłopiec. Brutalna zbrodnia w Szczecinie.

Zabił rodzinę

W nocy z piątku na sobotę 26/27 listopada 2021 roku w jednym z mieszkań przy ulicy Józefa Romana w Szczecinie (Stołczyn) doszło do awantury, w której zginęły trzy osoby. 45-letni mężczyzna w trakcie imprezy urodzinowej rzucił się z nożem na żonę oraz teściową. Starsza z kobiet, 63-latka, zginęła na miejscu od ciosu w klatkę piersiową.

Zabił rodzinę na oczach 11-letniego chłopca i odebrał sobie życie.
zdjęcie ze strony www.msn.com
Żona sprawcy zmarła w szpitalu z powodu zadanych ciosów. Na koniec sprawca na oczach dziecka odebrał sobie życie. To właśnie 11-latek wezwał policję. Chłopiec był naocznym świadkiem morderstwa. Dziecko bez wątpienia nigdy w życiu nie pozbędzie się tej strasznej traumy… Na jego oczach umierała cała rodzina. To niewyobrażalna tragedia.
Wszystkie okoliczności tej tragedii ma wyjaśnić wszczęte już śledztwo szczecińskiej prokuratury. Miejsce zbrodni zostało zabezpieczone przez specjalistów. W najbliższym czasie zaplanowana jest sekcja zwłok ofiar.
– W związku z tym w sobotę prokurator na miejscu zdarzenia z udziałem techników kryminalistyki, jak również policji wykonywał czynności procesowe. Oprócz przeprowadzonych oględzin na miejscu zdarzenia do dyspozycji prokuratora zabezpieczono ciała trzech osób, które w związku z tym zdarzeniem poniosły śmierć. Prokurator planuje przeprowadzenie sekcji sądowo-lekarskich tychże osób – przekazała Alicja Macugowska-Kyszka, rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Szczecinie.Źródło: Szczecin: Rodzinny dramat. Nie żyją trzy osoby, świadkiem 11-letni chłopiec (msn.com)Szczecin. Tragedia podczas rodzinnej imprezy. Na oczach 11-latka zabił żonę, teściową i siebie (msn.com)

Szczecin. Zamordował żonę i teściową. Na policję zadzwonił 11-letni chłopiec – Wydarzenia w INTERIA.PL

Makabryczna zbrodnia w Szczecinie. Zabił teściową i żonę. Na oczach 11-letniego syna – WP Wiadomości

Szczecin. Mężczyzna miał zabić teściową i żonę, a następnie popełnić samobójstwo – Polsat News

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: Etan Patz-chłopiec z kartonu na mleko (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl