Blog
Zaginieni Przed Laty

Z nienawiści zabiła swoje przyjaciółki

Christine Paolilla była prześladowana w szkole z powodu problemu łysienia. Dwie dziewczyny, Rachael Koloroutis oraz Tiffany Rowell, wyciągnęły do niej pomocną dłoń i stały się jej najlepszymi przyjaciółmi. Niestety, Christine szukała oparcia również w narkotykach.

Christine Paolilla była prześladowana w szkole

Christine Paolilla była młodą dziewczyną, u której zdiagnozowano łysienie. W liceum prześladowano ją z powodu dziwacznych peruk i niechlujnych narysowanych brwi. Nastolatka nosiła je, aby ukryć swój wstydliwy problem.

Tiffany Rowell i Rachael Koloroutis, dwie najpopularniejsze dziewczyny ze szkoły Clear Lake High School w Teksasie, zaprzyjaźniły się z nią. Nastolatki pomogły Paolilli stać się prawdziwą kobietą. Dziewczyny szczerze udzielały jej rad jak się ubierać i malować. Pomogły jej wybierać bardziej atrakcyjne peruki. Kiedy skończyły swoją transformację, Paolilla została wybrana przez swoją klasę na zwyciężczynię w konkursie „Miss Irresistible”.

Przestępstwa

Po otrzymaniu nagrody „Miss Irresistible” w wieku 17 lat, Christine zaczęła spotykać się z 21-letnim Christopherem Lee Sniderem. Niestety, nie był to idealny związek, a para uzależniła się od narkotyków. W grudniu 2003 roku Christopher popełnił przestępstwo związane z narkotykami. Mężczyzna przyznał się do winy, za co został skazany na 20 dni więzienia.

W lipcu 2004 Christine została oskarżona o włamanie do pojazdu w Seabrook. Została ukarana grzywną w wysokości 4000 USD, ale 3700 USD z tej grzywny zostało odroczone. Została skazana na roczny okres próbny, który zakończył się w lipcu 2005 roku.

Narkotyki

18 lipca 2008 roku Christine i Christopher udali się do domu Tiffany, aby kupić narkotyki od jej chłopaka – Marcusa Precelli. W tym czasie w domu przebywał również kuzyn Marcusa –  Adelbert Sanchez oraz Rachael i sama Tiffany. Marcus pracował na pół etatu jako kelner i sprzedawał narkotyki swoim przyjaciołom. Rozprowadzał miedzy innymi: marihuanę, kokainę, ecstasy i lek psychotropowy Xanax.

Masakra w domu Tiffany

Po kłótni, która rozpoczęła się w domu Tiffany, Christine i Christopher wyciągnęli broń. Para zaczęła celować w swoich przyjaciół. Cała czwórka zaczęła błagać o życie, nie rozumiejąc, co się dzieje. Sprawy zaczęły zmieniać się z minuty na minutę. W domu padło łącznie 20 strzałów, z których żaden nie chybił. Następnie para uciekła z domu, zabierając ze sobą torbę z narkotykami.

Wkrótce potem Christine wróciła do domu Tiffany, obawiając się, że nie wszyscy zginęli. Stwierdziła bowiem, że ​​Rachel wciąż żyje. Leżała na podłodze, krztusząc się własną krwią, pytając Christinę dlaczego jej to robi. Jednak ona nie odpowiedziała, a zamiast tego zaczęła bić Rachael kolbą pistoletu. Mocne uderzenia doprowadziły do śmierci.

 

Wielka nienawiść

Policja ustaliła, że ​​zabójstwa dokonano ze względu na osobistą nienawiść. Wynikało to z faktu, że wszystkich postrzelono wiele razy, a Rachael i Tiffany postrzelono również w krocze. W mediach ukazał się złożony szkic Christine i Christophera. Wykonany został przez świadka, który widział  jak opuszczali miejsce zbrodni.

Morderstwa wstrząsnęły do ​​głębi stosunkowo cichym obszarem Clear Lake. Wiele osób obawiało się, że w społeczności czai się dwóch bezwzględnych zabójców. Policja pracowała nad tą sprawą bardzo skrupulatnie.

Trzy lata później organizacja Crime Stoppers otrzymała anonimową wskazówkę od pewnej osoby, która zidentyfikowała Christine i Christophera jako zabójców.

 Christine Paolilla i jej życie po morderstwie

Christine zatrzymano w obskurnym pokoju hotelowym w San Antonio, gdzie mieszkała z mężem Justinem Rottem. Para  uzależniła się od heroiny i żyła w nędzy. W pokoju hotelowym znajdowały się śmieci, narkotyki i związane z nimi akcesoriami. Wydawali tysiące na środki odurzające.

Po aresztowaniu Christine, jej mąż ujawnił policji wszystkie informacje, jakie posiadał o morderstwach żony. Kobieta poznała go na odwyku. Jednak kiedy w telewizji pojawił się program telewizyjny dotyczący morderstw w Houston, Justin zobaczył portrety podejrzanych. Wtedy Paolilla wyznała wszystko swojemu mężowi. Para od momentu wyemitowania programu pozostawała w pokoju hotelowym. Trwało to siedem miesięcy, a przez ten czas nie opuszczali hotelu.

 

Dlaczego Justin wydał swoja żonę?

Justin zdecydował się wydać swoją żonę. Mężczyzna  brał udział w 12-stopniowym programie zrywania z nałogiem i czuł, że musi zrobić to, co słuszne. Kiedy doszło do morderstwa ,Justin nie mieszkał w rejonie Houston i nie znał Christine. Mężczyzna wyznał, że to co powiedziała mu jego żona, przyprawiło go o koszmary i nie mógł uwierzyć, że była to osoba, która poślubił.

Gdy wiadomość o Christine trafiła na pierwsze strony gazet, Christopher popełnił samobójstwo w Południowej Karolinie, gdzie mieszkał ze swoją dziewczyną.

Proces

Christine stanęła przed sądem. Ze względu na jej młody wiek, w którym popełniła morderstwa, nie groziła jej kara śmierci. Podczas procesu Christine twierdziła, że ​​Christopher zastrzelił wszystkie cztery ofiary. Stwierdziła też, że ​​gdy tylko weszli do domu, otworzył ogień, a następnie zmusił ją do wejścia do salonu.

Jednak prokuratura twierdziła, że kobieta była tak samo odpowiedzialna za morderstwa jak Christopher. Ostatecznie Christine Paolilla została uznana za winną i skazana na dożywocie. Po odbyciu kary 40 lat więzienia, będzie mogła ubiegać się o zwolnienie warunkowe.

„Czuję, że sprawiedliwości stało się zadość. To dobry pierwszy krok w kierunku zamknięcia winnej ”- powiedział George Koloroutis, ojciec Rachael, tuż po ogłoszeniu wyroku.

Źródło:

morbidology.com/friends-close-enemies-closer-christine-paolilla/

https://www.dailymail.co.uk/news/article-2106702/Christine-Paolilla-Jealousy-drove-psycho-girl-17-murder-Tiffany-Rowell-Rachael-Koloroutis.html

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl