Blog
Zaginieni Przed Laty

Chorzów. Brutalne zabójstwo dziennikarza!

Chorzów. Brutalne zabójstwo dziennikarza! Ofiara została pchnięta nożem w Parku Śląskim. Policjanci poszukują zabójcy.

Chorzów

Do wstrząsającej tragedii doszło w nocy z soboty na niedzielę z 26 na 27 marca 2022 roku na terenie Parku Śląskiego. 30-letni Paweł K. dziennikarz współpracujący z „Dzień Dobry TVN”, posiadający własną firmę, robił materiały dla stacji. Tamtego wieczoru padł ofiarą szaleńca, który zadał mu liczne ciosy niżem w pobliżu stadionu GKS Katowice. Policjanci poszukują zabójcy.  Zatrzymano jedną osobę, która jednak – jak podała prokuratura – może mieć jedynie pośredni związek z tą zbrodnią.

— Mężczyzna został przywieziony przez kobietę, z którą przebywał. Niestety pomimo udzielonej pomocy 30-latkowi nie udało się uratować życia — mówi Onetowi  Nowara – rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach.

Chorzów. Brutalne zabójstwo dziennikarza!
Zamordowany dziennikarz. Zdjęcie ze strony Fakt.pl

Prawdopodobnie zabójcą może być mąż kobiety, z którą przebywała ofiara.

Przebieg wydarzeń

Tamtej nocy sprawca udał się do samochodu, w którym przebywała ofiara. Podejrzany otworzył drzwi od strony kierowcy i ugodził ofiarę w szyję. Następnie szaleniec wyciągnął mężczyznę z pojazdu na parking i tam doszło między nimi do szarpaniny, która zakończyła się tragedią. Dziennikarz miał około 20 ran kłutych.

Policja poszukuje zabójcy, który według ustaleń funkcjonariuszy mógł uciec do Niemiec. Sprawę prowadzi prokuratura rejonowa w Chorzowie.

Zdjęcie ze strony Fakt.pl

W poniedziałek prokurator rejonowy Cezary Golik poinformował, że w tej sprawie zatrzymano jedną osobę, która, jak zaznaczył, mogła mieć pośredni związek z tą zbrodnią – być może z zacieraniem śladów lub pomocą sprawcy. — Dowody nie wskazują, aby był to sprawca tego przestępstwa — podkreślił Golik.

Jeśli ktoś z Państwa był światkiem tego zdarzenia lub wie coś, co może pomóc ująć sprawcę, proszony jest o kontakt z Policją w Chorzowie.

Źródło: Brutalne zabójstwo dziennikarza w Chorzowie – Wiadomości (onet.pl)

Dziennikarz TVN zamordowany w Chorzowie. Kim był Paweł K.? Zginął od ciosów nożem – Śląsk, Super Express (se.pl)

Śląskie. Zabójstwo dziennikarza w Chorzowie. Policja poszukuje sprawcy – Wydarzenia w INTERIA.PL

Chorzów. Brutalne morderstwo dziennikarza TVN Pawła K. w Parku Śląskim (fakt.pl)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie! lecz

Może zainteresować Cię również: To miała być szczęśliwa rodzina, lecz los napisał dla nich inny scenariusz (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl