Blog
Zaginieni Przed Laty

Wieliczka- Kobieta podpaliła samochód partnera i próbowała go zabić

Wieliczka- Wściekła kobieta spaliła byłemu samochód i próbowała go zabić

Wieliczka to malownicze małe i spokojne miasteczko. Słynące z przepięknej kopalni soli. To właśnie w gminie Wieliczka doszło do wstrząsającego zdarzenia. Nietrzeźwa 30-latka najpierw podpaliła samochód swojego partnera, a później próbowała go zabić.

Interwencja

Wieliczka. Ta miejscowość słynie ze spokoju i swojego piękna. Wiele osób z nas na pewno była zwiedzać tamtejszą kopalnię soli. Czyż nie jest przepiękna? 23 maja 2021 roku ten spokój zakłócił atak kobiety na jednego z mieszkańców gminy Wieliczka. Mundurowi tego dnia zostali wezwani do interwencji. Według zgłoszenia ktoś podpalił samochód. Mimo że straż pożarna przyjechała na miejsce bardzo szybko, pojazd spalił się doszczętnie.

Wieliczka- Wściekła kobieta spaliła byłemu samochód i próbowała go zabić
Fot. Spalony samochód

Należał on do 41-letniego gospodarza posesji, na której doszło do zdarzenia. W związku z pożarem zostało uszkodzone również ogrodzenie sąsiadów. Bez wątpienia, gdyby straż nie pojawiła się na miejscu tak szybko, pożar rozprzestrzeniłby się dalej i wyrządziłby większe szkody.

Podpalacz

Mundurowym bardzo szybko udało się ustalić sprawcę, była to 30-letnia partnerka właściciela pojazdu. W momencie zdarzenia kobieta była nietrzeźwa, miała ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Oblała samochód benzyną, następnie go podpaliła. W związku z tym czynem policja zatrzymała kobietę.

Zarzut

25 maja 2021 roku podpalaczka usłyszała zarzut uszkodzenia mienia, następnie została zwolniona do domu. Jednak w jej głowie rodziły się kolejne plany, tym razem bardziej niebezpieczne. Jej ofiarą stał się partner.

Tego samego dnia około godziny 19:00 mundurowi zostali wezwani kolejny raz do interwencji. Udali się pod adres 30-latki i jej 41-letniego partnera. Tym razem zgłoszenie dotyczyło ugodzenia nożem mężczyzny. Policja pojawiła się na miejscu natychmiast. Strach pomyśleć co by było, gdyby na miejscu pojawili się później. Wtedy z całą pewnością, doszłoby do najgorszego. Funkcjonariusze na miejscu zastali kobietę, którą zwolnili do domu oraz jej konkubenta. Mężczyzna miał cztery rany kłute w okolicy pleców.

Pomoc

Ranny mężczyzna podczas udzielania mu pomocy przez mundurowych do przybycia karetki pogotowia przekazał im wstrząsającą prawdę. Zeznał, że został zaatakowany. Kobieta z zaskoczenia zadała mu ciosy. 30-latka potwierdziła ten fakt. Kolejny raz funkcjonariusze zatrzymali kobietę, która od samego początku była zagrożeniem dla innych. Znaleziono przy niej marihuanę. Policja na miejscu zabezpieczyła noże kuchenne. To właśnie nimi kobieta zaatakowała swojego partnera.

Kolejny zarzut

Prokuratura Rejonowa w Wieliczce 27 maja 2021 roku przedstawiła kobiecie zarzut usiłowania zabójstwa. Na koniec na wniosek prokuratora miejscowy sąd w Wieliczce, podsumowując czyny kobiety, zastosował wobec oskarżonej tymczasowy areszt. Wstępnie na 3 miesiące. Kobiecie grozi kara od 8 lat do 25 lat pozbawienia wolności.

Źródło:Gmina Wieliczka. Najpierw spaliła konkubentowi samochód, a dwa dni później próbowała go zabić nożem. – Wieliczka City

Wieliczka: Najpierw spaliła partnerowi auto, a potem czterokrotnie ugodziła go nożem – RMF24.pl

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl