Blog
Zaginieni Przed Laty

Angelika Kielmann wyszła z dyskoteki i przepadła bez śladu

Angelika Kielmann wyszła z dyskoteki i przepadła bez śladu. Od 45 lat jej losy pozostają nieznane. Według śledczych jej zaginięcie jest związane z innymi przypadkami tajemniczych zniknięć młodych kobiet.

Angelika Kielmann

Jest wiele zaginięć, które pomimo upływu lat wciąż zalegają w policyjnych bazach jako te tajemnicze, nierozwiązane. Bezradność śledczych doprowadza do tego, że o tych sprawach z czasem ucicha. Nikt o nich nie przypomina, coraz mniej można znaleźć w Internecia informacji na ich temat.

Jednak rozpacz bliskich po stracie ukochanej córki, matce, siostrze czy bracie narasta każdego dnia. Niewątpliwie niewiedza staje się katuszą i przypomina boleśnie o dniu w którym, straciliśmy tak wiele… Kiedy straciliśmy ukochaną osobę.

Dzisiaj przypomnimy Państwu o tajemniczym zaginięciu 18-letniej Angeliki Kielmann. O jej zaginięciu w Internecie jest bardzo mało informacji.

18-letnia Angelika Kielmann mieszkała w Cuxhaven-Sahlenburg. Dziewczyna pracowała jako sprzedawczyni w cukierni.

Angelika była młodą kobietą, która zaginęła w Cuxhaven w Niemczech 7 czerwca 1978 roku. Wśród znajomych uchodziła za cichą, powściągliwą dziewczynę. Angelika w godzinach wieczornych udała się na dyskotekę “Die Börse” w centrum Cuxhaven. Około godziny 23:00 dziewczyna opuściła dyskotekę i miała udać się do domu. Niestety nigdy do niego nie dotarła.

Jej zaginięcie zgłoszono tego samego wieczoru. Bardzo szybko rozpoczęły się poszukiwania dziewczyny. Przeszukano duży obszar, użyto helikoptera, psów tropiących. Niestety po 18-latce niebyło śladu. Poszukiwania zostały bardzo szybko przerwane… Dlaczego?

 

 

45 lat niewiedzy

Losy zaginionej 18- latki są nieznane już 45 lat. Jeśli żyje dziś ma 63 lata.

Śledczy ustalili, że jej zniknięcie jest powiązane z innymi przypadkami zaginięcia osób na północy Niemiec:

Angelika była szczupłą dziewczyną. Miała włosy koloru ciemny blond do ramion. Wzrost 168 cm. W dniu zaginięcia była ubrana w:

  • Beżowe sztruksowe spodnie.
  • Biała bluzka.
  • Czarna kamizelka.
  • Niebieska marynarka.
  • Białe chodaki.
Zdjęcie ze strony https://int-missing.fandom.com/wiki/Angelika_Kielmann

Policja podejrzewa, że za wszystkie te zaginięcia może odpowiadać seryjny morderca. Znany pod nazwą “Discomkillers”.  Czy zaginiona Angelika żyje? Czy padła ofiarą seryjnego mordercy jak podejrzewają śledczy? Niestety śledczy bardzo szybko zrezygnowali z poszukiwać i na te pytania i wiele innych wciąż niema odpowiedzi.

 

Źródło: CUXHAVEN: Zaginiona Angelika Kielmann (1978) (germanmissing.blogspot.com)

Angelika Kielmann | International Missing Persons Wiki | Fandom

 

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: Tajemnicze zaginięcie Polaka we Francji – Zaginieni Przed Laty

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl