Blog
Zaginieni Przed Laty

Poznań. Gdzie jest Natalia L.?

Kochani, z przykrością informujemy, że wyłowione z Warty ciało, należy do zaginionej w lutym Natalii…

Rodzinie oraz bliskim dziewczyny składamy wyrazy współczucia.

Dziękujemy również wszystkim tym, który zaangażowali się w poszukiwania.

Natalia

Bez wątpienia, sprawa Natalii Lick to jedno z najbardziej niepokojących zaginięć ostatnich lat. Jej bliscy nie mają z nią kontaktu od 26 lutego 2021 roku. Co stało się z dziewczyną?

Okoliczności zaginięcia

Dziewczynę widziano ostatni raz 25 lutego br. w godzinach wieczornych, gdy wybrała się ze swoimi przyjaciółmi na spacer po osiedlu Powstań Narodowych w Poznaniu. Wszystko wskazuje na to, że bezpiecznie dotarła do domu na osiedlu Oświecenia, ponieważ o godzinie 1:20 wysłała przyjaciółce wiadomość, że jest na miejscu. Zniknięcie nastolatki zauważył jej ojciec następnego dnia, o godzinie 6 rano, gdy tylko wrócił z pracy. Natalia zostawiła w domu telefon oraz dokumenty. Co więcej, nie zamknęła drzwi wejściowych.

W Internecie można znaleźć informacje, że w dniu zaginięcia, dziewczyna wybrała się na urodziny do przyjaciółki. Jednak nie jest to do końca prawdą, ponieważ “impreza” miała miejsce 24 lutego (dzień wcześniej).

W poszukiwaniach Natalii biorą udział jej przyjaciele i znajomi. Przeszukano już wszystkie pustostany i działki, niestety bezskutecznie.

W przeszłości zdarzało się, że Natalia potrzebowała chwili samotności i odcinała się od znajomych na dłuższy czas. Jednak tym razem sprawa jest bardzo niepokojąca… Nastolatki nie widziano od ponad miesiąca, nie natrafiono również na żaden nowy trop w tej sprawie. Mimo to, śledztwo wciąż jest w toku. Rozwieszono ulotki z wizerunkiem zaginionej, przeczesywano teren Poznania, użyto psów tropiących, często organizowane są poszukiwania w terenie, do których mogą dołączyć ci, którzy chcą pomóc. Przyjaciele i znajomi Natalii nie pozwalają, by sprawa poszła w zapomnienie…

Rysopis

Natalia 27 lutego obchodziła 19-te urodziny. Ma 160 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, czarne, proste włosy za ramiona oraz oczy koloru zielonego. Znakiem szczególnym są tatuaże na kostkach. W dniu zaginięcia Natalia miała na sobie ciemnozieloną welurową kurtkę, duży ciemny szal w kratę, czarne trampki z białą podeszwą i motywem ognia, prawdopodobnie posiadała przy sobie materiałową torbę.

Natalia Lick wygląda aktualnie tak, jak na powyższym zdjęciu. W przeszłości dziewczyna miała kilka kolczyków na twarzy oraz tunele w uszach.

 

 

Nadzieja

Kilka dni temu zgłoszono funkcjonariuszom policji, że Natalia była widziana w konkretnym miejscu w Poznaniu. Dokładnie sprawdzono ten trop i przejrzano monitoring. Okazało się, że uchwycona na nagraniu dziewczyna jest jedynie łudząco podobna do zaginionej Natalii Lick.

Policja nie jest w stanie dokładnie określić, co mogło stać się feralnego dnia: dziewczyna mogła wyjechać, mogła zostać porwana lub zamordowana. Śledczy niczego nie wykluczają.

Kontakt

Wierzymy, że Natalia żyje i jest cała i zdrowa. Apelujemy do każdego, kto od chwili zaginięcia widział 19-latkę lub posiada informacje o miejscu jej pobytu – prosimy o kontakt z Komendą Miejską Policji w Poznaniu  pod nr tel. 47 77 156 12 lub 47 77 156 13 lub numerem alarmowym 112. Można również napisać wiadomość prywatną do Redakcji Zaginieni przed laty. Gwarantujemy anonimowość!

 

źródło:
https://wielkopolska.policja.gov.pl/

https://www.youtube.com/watch?v=SblkAsS8N8k

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl