Blog
Zaginieni Przed Laty

Tsiuri Kvaratskhelia trzyma ciało swojego syna w piwnicy od 26 lat

Tsiuri Kvaratskhelia w 1995 roku straciła swojego syna – Joni. Choć chłopak w chwili śmierci miał tylko 22 lata, zdążył pozostawić po sobie potomka. To właśnie dla dobra wnuczka, Tsiuri postanowiła… zmumifikować ciało swojego przedwcześnie zmarłego syna. Chciała, by malec mógł poznać swojego ojca.

Ciało Joni Bakaradze leży w piwnicy jego matki od 26 lat. Początkowo stosowano tradycyjne metody mumifikacji, jednak do Tsiuri przybył pewien “bliżej nieokreślony byt”, który kazał jej nacierać ciało syna wódką. Wszystko po to, by całkowicie zatrzymać proces rozkładu.

Tsiuri Kvaratskhelia
Joni Bakaradze za życia

Miałam raz sen, w którym ktoś powiedział mi, abym się obudziła i zaczęła używać wódki do mumifikacji syna.” – powiedziała w jednym z wywiadów.

Tsiuri Kwartatsheila
Tsiuri regularnie naciera zwłoki syna wódką

Niestety, działania te nie przyniosły oczekiwanych rezultatów, bowiem ciało Joni zaczęło rozpadać się. Przez pierwsze lata, Tsiuri zmieniała ubrania syna regularnie, w każą rocznicę jego urodzin, teraz już nie jest to możliwe. Choć na twarzy zmarłego pojawiły się ślady gnicia, jego matka wierzy, że wystarczy regularnie przykładać ścierki nasączone wódką, by wszystko wróciło do normy.

Tsiuri Kwartatsheila
Ciało Joni

Tsiuri Kvaratskhelia na każdym kroku chwali się “dobrym” stanem syna, a jego twarz oglądać można przez szybkę w trumnie.

Tsiuri ze zmarłym synem

Według niej, wnuczek regularnie odwiedza zmarłego ojca.

Źródło

https://blogbeztabu.blog/

https://www.ckm.pl/

http://zagadkowe-zjawiska-swiata.blogspot.com/

Zainteresować może Cię również

https://zaginieniprzedlaty.com/artykuly/cialo-zaginionej-paulette-odnalezione-w-lozku-historia-jednego-zdjecia-cz-6/

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, odwiedzaj nas częściej!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl