Blog
Zaginieni Przed Laty

Trzylatek zgubił się nad jeziorem. Rodzice dziecka byli nietrzeźwi.

Trzylatek zgubił się nad jeziorem-Rodzice dziecka byli nietrzeźwi

Trzylatek zgubił się nad jeziorem. Rodzice dziecka byli nietrzeźwi. Policjanci, którzy patrolowali Jezioro Tarnobrzeskie w województwie podkarpackim dostali zgłoszenie, że po plaży chodzi małe dziecko bez opieki.

Dziecko bez opieki

Trzylatek chodził sam po plaży nad Jeziorem Tarnobrzeskim. W pobliżu nigdzie nie było jego opiekunów. Do akcji wkroczył patrol policyjny. Przez system nagłośnienia wydali komunikat o odnalezieniu małego chłopca. Jak się okazało, jego rodzice byli nietrzeźwi.

Trzylatek zgubił się nad jeziorem-Rodzice dziecka byli nietrzeźwi
Fot. Pixabay.com

Komunikat o zagubionym dziecku trafił do policjantów w sobotę wieczorem 19 czerwca 2021 roku. Mały chłopiec chodził zagubiony po plaży, w związku z tym przyciągał uwagę. Turystka z Sandomierza zaopiekowała się malcem do przyjazdu mundurowych. Kontakt z chłopcem był bardzo utrudniony, ponieważ nie mówił po polsku. Nie wiedział skąd przyjechał i jak nazywają się jego rodzice. Trzylatek był przede wszystkim bardzo przestraszony.

Poszukiwania opiekunów chłopca

Mundurowi od razu zaczęli szukać opiekunów trzylatka. Przy pomocy policyjnego nagłośnienia, wzdłuż linii brzegowej, wydali komunikat o odnalezieniu dziecka. Usłyszał go ojciec chłopca 35-letni obywatel Ukrainy. Mężczyzna powiedział mundurowym, że poszedł ze starszymi synami do parku linowego. Był przekonany, że trzylatkiem opiekuje się matka.

Kobieta zeznała, że myślała, że najmłodszy syn poszedł ze starszym rodzeństwem. Mundurowi mieli obawy co do trzeźwości rodziców, w związku z tym sprawdzili stan ich trzeźwości. Urządzenie wykazało u 35-letniego mężczyzny 0,24 promila alkoholu, a blisko promil alkoholu miała w organizmie 33-letnia mama chłopca. Dalszą opiekę nad dziećmi przejął znajomy rodziny. Ze względu na ten fakt nieodpowiedzialni rodzice za swoje postępowanie będą odpowiadać przed sądem.

Bez wątpienia mogło dojść do ogromnej tragedii. Dobrze, że osoby postronne zainteresowały się samotnym malcem na plaży i przede wszystkim uchroniły go przed niebezpieczeństwem.

Źródło: Trzylatek zgubił się nad jeziorem. Rodzice byli nietrzeźwi (msn.com)

3-latek zgubił się nad jeziorem. Nietrzeźwi rodzice odpowiedzą przed sądem | WP parenting

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

 

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl