Blog
Zaginieni Przed Laty

Gdzie jest Piotr Runowicz? Rzeczy osobiste 38-latka znaleziono na promie

Piotr Runowicz

Przeglądając internet oraz bazę osób zaginionych policji, możemy zauważyć wiele komunikatów o zaginięciach, które od lat pozostają bez odpowiedzi. Dzisiaj chcemy przypomnieć Państwu kolejną sprawę zagadkowego zaginięcia. Piotr Runowicz zaginął w 2019 roku.

Piotr Runowicz
Piotr Runowicz

Gdzie jest Piotr Runowicz?

21 marca 2019 roku, 38-letni wówczas Piotr Runowicz mieszkał wraz z partnerką w miejscowości Rokitki, w gminie Tczew. Feralnego dnia Piotr opuścił miejsce zamieszkania, celem udania się do pobliskiego sklepu. Był to ostatni raz, kiedy widziano mężczyznę.

Gdy Piotr nie wrócił do domu na noc, partnerka pomyślała, że mężczyzna pojechał w odwiedziny do swojej mamy, która mieszkała w Starogardzie Szczecińskim. Jednak już na drugi dzień okazało się, że 38-latek nie pojawił się w domu rodzinnym. Zaniepokojona kobieta zgłosiła zaginięcie Piotra na policję 22 marca 2019 roku.

Rzeczy osobiste na promie

Pierwsze informacje o zaginionym przyszły 4 dni później. Na promie z Gdańska do Szwecji znaleziono rzeczy należące do Piotrka. Jego kurtkę, dokumenty, telefon oraz torbę z artykułami spożywczymi. Do tej pory nie ustalono czy i kiedy 38-latek opuścił prom.

Wiadomo, że mężczyzna często podróżował do Szwecji w celach zarobkowych. Nie jest jednak znany powód jego ostatniej podróży.

Do wiadomości publicznej podano informację o tym, że Piotr kilka lat przed zaginięciem zmagał się ze schizofrenią. Ta choroba objawia się głębokimi zaburzeniami, w których przebiegu występuje brak spójności między myśleniem, emocjami i zachowaniem osoby chorej.

Pomimo wielu starań, zaginięcie Piotra Runowicza w dalszym ciągu pozostaje sprawą nierozwiązaną.

Piotr Runowicz
Piotr Runowicz

Rysopis mężczyzny:

  • 180 cm wzrostu;
  • 90 kg wagi;
  • jasne, krótkie włosy;
  • jasne oczy.

Piotr posiada tatuaż na lewej ręce.

Osoby posiadające informacje o zaginionym proszone są o kontakt z GD KPP Tczew Wydział Kryminalny, 80-819 Gdańsk, ul. Okopowa 15
pod nr telefonu: (0-58) 321 5333 lub o kontakt na email: dyzurnykwp@pomorska.policja.gov.pl

 

źródło:

ZPL

Policja

 

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl